Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Essence ‘ Soft Berry’ Dudak Kalemi

Essence markasının dudak kalemleri, yumuşacık yapıları ile ruj olarak kullanım için gerçekten çok uygunlar, üstelik kalıcılıkları da gayet iyi! Kalemler dudakların üzerinde eforsuzca dağılıyor ve hemen renk veriyorlar, ancak öncesinde dudaklarınızın pürüzsüz olmasına dikkat edin, aksi takdirde kuru bölgeleri vurguluyorlar.


Soft Berry dudak kalemi
nin rengini koyu fuşya olarak tanımlayabilirim. Oldukça dikkat çeken, güzel bir rengi var. Bazen tek başına kullanıyorum, bazen rengini biraz daha yumuşatmak için üzerine daha nude tonlarda bir ruj geçiyorum (mesela alakasız renkler olmasına rağmen Golden Rose Velvet Matte 03 ile uyumunu seviyorum.) Uygulaması çok kolay, altına nemlendirici sürüldüğünde tek başına ruj gibi kullanılabilir.

Köpek Dünyası

Fiyatı 6 tl.

Essence ‘ Soft Berry’ Dudak Kalemi

Ürün hakkında yorumumuz:

Ürün güzel, yumuşaklığı iyi. Yapısı sert değil uygularken canınızı acıtmıyor. Bazı kalemler bu konuda işkence. Yapısı çok da nemli değil ama dudak kalemi için normal diyebiliriz. Kalıcılığı da yerinde bir sıkıntı yaşamadım silinme gibi bir problemi yok. Topaklanma ya da bir yerde toplanma yapmıyor, kurutma, pullu görünüm verme gibi bir sorunu da yok. Uygun fiyatlı güzel bir vişne rengi dudak kalemi.

Nemlendirici sürülüp, üzerine dudak kaleminin dağıtılmış hali

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara