Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Avon Far Bazı

Günlük hayatımda çok fazla far kullanan biriyim. Ama bu bazla birlikte far kullanmayı daha da çok sevdim diyebilirim. Göz kapakları yağlı bir yapıda olduğu için far sürdüğümde çizgi halinde toplanıyordu. Bu yüzden far kullanırken zorluk çekmenize sebep olabiliyor. Uygun fiyatlı bir ürün aradığım için pahalı bazlar da almaya gerek yok diye düşünerek bu far bazını satın aldım. İyi ki de denemişim.

Cam kavanoz içinde olan baz çok yumuşak kremsi bir yapısı var. Sürdüğünüz anda göz kapaklarına sabitleniyor ve çok az aydınlık veriyor. Üzerine sürdüğünüz farın rengi daha canlı oluyor ve topaklanma yapmıyor. Fiyatı 10-15 tl arasında.

Köpek Dünyası

Uygulama: Göz kapağınıza birazcık parmağınıza alıp dağıtın. Ardından istediğiniz renk farı üzerine uygulayın.

Avon Far Bazı
Avon Far Bazı

Ürün hakkında görüşümüz: Far bazı , farın kalıcılığını ve renk vermesini arttırıyor. Farın göz kapağında daha fazla süre tutunmasını sağlıyor. Çizgilere dolmuyor ve göz kapağında topaklanma yapmıyor. Damar görünümünü de güzelce nötrlüyor aydınlık veriyor.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 139 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara