Tüm Saç Renkleri


Seray Sever Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’nin en çekici kadınlarından birisi olan Seray Sever genellikle sarışın olması ile akıllara kazınmıştır. 1973 İstanbul doğumlu Seray şu anda 47 yaşında ve ekranlardan uzak durduğu söylenebilir. Bundan 10-20 sene öncesine kadar yani 30 yaşlarında olduğu hali ile son derece güzel ve çekici görünen Seray Saç rengi olarak genellikle sarı tonları kullanmayı tercih etse de aşağıda örnek fotoğrafında da görebileceğiniz gibi kahverengi tonlardaki saç rengi de kendisine inanılmaz yakışmaktadır. Hatta bana göre sarı saç renginden çok daha güzel olmaktadır.

Seray’ın bu kadar hoş görünmesinde kuşkusuz deniz yeşili parlak gözleri sın derece etkin. Ayrıca yüz simetrisinin de hoş olduğunu söylemek mümkün.

Cilt alt tonu notr olan ve ten rengi de açık buğday olan Seray Sever genellikle sarı saç rengi tonlarını kullanmayı hep tercih etmiş ve bu şekilde ün kazanmıştır.

Yaşlandıkça çenesi ön plana çıkan yanaklar çöken, gözleri kırışan ve göz kapakları düşen Seray’ın vücuduna nazaran yüzünün daha zayıf olduğunu da görüyoruz.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Sevdiklerinizi Muhiku ile Mutlu Edin!
Aslı Bekiroğlu Saç Rengi ve Modelleri
Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Modelleri
Neslihan Atagül Saç Rengi ve Modeli

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara