Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Alix Avien Eyeliner Pen

Sizlere herkesin tutkusu olan eyeliner ürününün çok beğendiğim ve muhakkak denenmeli diye düşündüğüm  Alix Avien Eyeliner Pen‘ i tanıtacağım.

Bu kalemle tanışmam Watsons mağazasının bir indirimi sırasında oldu. Denemek için indirim varken hemen aldım. Açıkçası hiç ümitli değildim. Size şu kadar söylüyorum kullanmaya başladığım günden beri en sevdiğim Maybelline gel eyelinera bile elim gitmiyor. Her makyajımın vazgeçilmezi oldu. 

Köpek Dünyası
Alix Avien Göz Kalemi
Alix Avien Göz Kalemi

Ürün kalem formunda. İster ince eyeliner kullanabiliyorsunuz ister kalın bu size kalmış. Ucunun sivri olması sert yada canınızı acıtacağını düşünmeyin yumuşaklığı çok güzel.

Fiyatı 15-20 tl arası.

Alix Avien Göz Kalemi

Uygulama: Kirpik dibinden , nasıl kolayınıza geliyorsa önce göz pınarına yakın kısımdan başlayıp göz bitimine kadar çekin. Kuyruk uzunluğu sizin tercihinize bağlı.

Ürün hakkında görüşümüz:

Siyah rengi çok güzel fakat 2. katta simsiyahlığı elde edebilirsiniz. Kalıcılığı mükemmel 8 saat hiç silinmeden sizi idare edebilir. Akması buluşması kesinlikle yok. Kuyruklu eyeliner yapmayı sevenlerin yada yapamayanların bile bu kalem sayesinde kolaylıkla yapabileceğini düşünüyorum. Resimde tek kat sürülmüş halidir ve renk vermesi çok başarılı.

Yazar Hakkında
Toplam 183 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
MakyajdaEn İyi 8 Kapatıcı(Concealer)
Makyajda En İyi 7 Eyeliner
Beaulis ‘ Caramelized’ Ruj
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara