Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Wet n Wild Coverall Göz Altı Kapatıcı

Bugünki kozmetik ürünleri yazılarımdan birini makyajda aydınlık göz altı sevenler için yazıyorum. Uzun zamandır uygun fiyatlı göz altı kapatıcılarını deniyordum en son denediğim ise Went wild Coverall likit kapatıcısı ben bu kapatıcıyı oldukça başarılı buldum.  Wet n wild ürünleri bildiğimiz gibi Vegan bir marka. ” Hayvanlar üzerinde test yapmayan ” bu özelliğinden çok memnunum. Ayrıca bu markanın kozmetikte o kadar güzel ürünleri var ki bu kapatıcı da onlar dan biri.

Ürünün klasik likit kapatıcılar gibi ucunda sünger bir aplikatörü bulunuyor. Bu sünger  apilikatör ürünü göz altlarına iyice yaymaya yardımcı oluyor oldukça yumuşak bir yapısı var. Benim rengim Medium. 

Köpek Dünyası
Wet n Wild Coverall Göz Altı Kapatıcı

Fiyatı ise 12-15 tl arası.

Ürünün grimsi bir rengi var aslında  sarı alt tonlu gibi duruyor. Ürün bir kapatıcıdan ziyade bir aydınlatıcı gibi göz altlarını o kadar güzel aydınlatıyor. Göz altlarına sürdüğümüz zaman biraz mat gibi duruyor hemen sabitleniyor bu yüzden ürünü hemen dağıtmak gerekiyor.

Göz Altı Kapatıcı

Uygulama: Bu kapatıcıyı çeşitli şekillerde sürdüm. İlk olarak ıslak bir sünger yardımıyla ama maalesef sünger bütün ürünü aldı götürdü.İkinci olarak parmaklar yardımıyla uyguladım süngere göre daha iyiydi ama en son seçenek olarak da fırça yardımıyla uyguladım. Orta kapatıcılık sağladım.

Ürün hakkında görüşümüz:

Tampon hareketlerle uygulayınca ürün çok güzel sabitleniyor ve çizgilere dolma yapmıyor. Ürünü sabitlemek için pudra kullanmaya gerek görmedim,çünkü dediğim gibi kapatıcı çok çabuk sabitleniyor ve pudra bitişli bir ürün diyebilirim. Ayrıca gün içerisinde  3 – 4 saatten sonra çok hafif çizgilere dolduğunu gördüm onun dışında 10 numara 5 yıldız 😊

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 123 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara