Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Avon Color Trend Purple Göz Kalemi

Göz kalemleri; makyajın en güzel tamamlayıcı ürünlerinden. Avon Color Trend Purple Göz Kalemi kullanıp hakkında yazmak istediğim başarılı göz kalemlerinden.

Göz kalemlerinde çok tercih edilen renk siyah olsa da renkli göz kalemlerine de bir şans vermek lazım diye düşünüyorum. Makyaja çok farklı bir hava ve enerji veriyor kesinlikle.

Avon Color Trend Purple Göz Kalemi
Avon Color Trend Purple Göz Kalemi

Avon’ un Purple isimli mor göz kalemi de keza öyle bir görünüme sahip. Lilaya çalan bir mor rengi. Sürümü yumuşak, göze sürüldüğünde çabuk sabitlenip bulaşma gibi bir sıkıntı çıkarmıyor. Sadece bu rengi sürüp bir rimelle bitirip, oldukça sade ama tatlı bir görüntü oluşturulabilir.

Fiyatı 6 tl. Bu ürünü ve Avon markasının benzeri ürünlerini google alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz.

Uygulama: Gözün iç kısmına ya da tercihen alt kirpik dibine sürün. Minik bir far fırçasıyla dağıtıp dolaştırabilirsiniz.

Avon Color Trend Purple Göz Kalemi Ürün hakkında görüşüm

Kalem tamda ambalajda görünen rengi elde etmenizi sağlıyor. Sürümü kolay, bulaşmıyor. Gün sonuna kadar rahatlıkla gözünüzde kalıyor uçup gitmiyor. Uygun fiyatlı şahane bir ürün.

Avon  'Purple'Göz Kalemi
Avon ‘Purple’Göz Kalemi

Göz kalemlerinde diğer farklı renk ve markalar hakkında kullanıcı yorumlarını okumak isterseniz makyaj ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 197 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota
Mat Ruj mu Parlak Ruj mu? Hangisini Seçmeli?
Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu
Vichy Laboratuvarı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara