Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Avon Color Trend ‘Purple’Göz Kalemi

Göz kalemleri makyajın en güzel tamamlayıcı ürünlerinden. En çok tercih edilen renk siyah olsa da renkli göz kalemlerine de bir şans vermek lazım diye düşünüyorum. Makyaja çok farklı bir hava ve enerji veriyor kesinlikle.

Avon’ un Purple isimli mor göz kalemi de keza öyle bir görünüme sahip. Lilaya çalan bir mor rengi. Sürümü yumuşak, göze sürüldüğünde çabuk sabitlenip bulaşma gibi bir sıkıntı çıkarmıyor. Sadece bu rengi sürüp bir rimelle bitirip, oldukça sade ama tatlı bir görüntü oluşturulabilir. Fiyatı 6 tl.

Köpek Dünyası
Avon Color Trend 'Purple'Göz Kalemi
Avon Color Trend ‘Purple’Göz Kalemi

Uygulama: Gözün iç kısmına ya da tercihen alt kirpik dibine sürün. Minik bir far fırçasıyla dağıtıp dolaştırabilirsiniz.

Ürün hakkında görüşümüz: Kalem tamda ambalajda görünen rengi elde etmenizi sağlıyor. Sürümü kolay, bulaşmıyor. Gün sonuna kadar rahatlıkla gözünüzde kalıyor uçup gitmiyor. Uygun fiyatlı şahane bir ürün.

Avon  'Purple'Göz Kalemi
Avon ‘Purple’Göz Kalemi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara