Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Rimmel London Kaş Kalemi

zamedya

Rimmel London markasında her kategoride olduğu gibi yine uygun fiyatlı çok kaliteli bir ürün var. Orta tonlardaki kaş kalemi. Kaşlarınızın seyrekliğinden şikayetçiyseniz beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Kalemlerin tek eksisi , renk skalasının kötü olması. 3 rengi bulunuyor Dark Brown, Hazel ve Black Brown. Dark Brown ve Hazel açık tonlu fakat içlerinde inanılmaz fazla kızıllık var. Hele Hazel rengi bildiğiniz turuncu. Kaşlarım gri alt tonlu kahve olduğu için bana en uygun olan Black Brown rengini seçtim. Çünkü cidden içinde hiç kızıllık olmayan güzel bir kahve ama maalesef sarışınlara ve açık kumrallara çok koyu gelebilcek bir renk.

Köpek Dünyası
Rimmel London Kaş Kalemi
Rimmel London Kaş Kalemi

Uygulama: Kapağında fırça bulunan bu ürünü, kalemi uygulamadan önce kaşlarınızı tarayıp yerini belirleyebilirsiniz. Ardından bastırmadan uygulayıp seyrek yerleri doldurabilirsiniz.

Rimmel Kaş kalemi uygulanmadan önceki hali
Rimmel Kaş kalemi uygulanmadan önceki hali

 Ürün hakkında görüşümüz:

Yapısı ne çok krem gibi akıp gidiyor ne de çok sert. Hafif dokunuşlarla çok doğal başarılı bir sonuç bırakıyor. Kalıcılığı orta seviyede. Kalemin yapısından dolayı, eğer kaşlarınızla çok oynarsanız biraz dağılma olabiliyor.

 Rimmel Kaş kalemi uygulandıktan sonraki hali
Rimmel Kaş kalemi uygulandıktan sonraki hali

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara