Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

NYC Mozaik Yüz Pudrası

Watsonslarda satılan Nyc markasının uygun fiyatlı ürünleri birçok makyaj ürünü bulunmakta. Pudralar makyajı sabitlemede ve yüzdeki yağı kontrol etmede en çok kullanılan ürünlerden. Mozaik yapılı bu pudra da daha çok kapatıcı özelliği bulunan , oldukça renk veren bir ürün. Açık tenlerde kontür yapma amaçlı dankullanılabilir. Birkaç tonu mevcut , benimki buğday ten için orta tonlarda. Fiyatı 18-20 tl.

İçinde 4 tonu olan bir ürün ve ben pigmentasyonunu sevdim.Pudra olarak kullandığımda da fondoteni oldukça güzel sabitleyip cildimin tonunu ısıttı.Yalnız oldukça hafif almak gerekiyor fırçaya.Hafif bir tozutma problemi de var ama benim için sorun değil.

Köpek Dünyası

Ürün daha çok yüzü boyutlandırmak için kullanıma müsait. Bronzlaşınca rahat kullanılıyor ama açık tende koyu durabilir.

Ürün hakkında görüşümüz: Yüzü ısıtmak için makyaj sonrası pudra olarak kullanılabilir. Hem yüzünüzü sabitler, hem yüzdeki parlamayı önlemiş oluruz. Hem de yüzümüz ısınmış olur. En açık krem rengini kaş altınızı aydınlatmak ve göz kapağınızdaki morlukları nötrlemek için kullanabilirsiz. Çok doğal bir duruşu var. Krem renkten sonra göz kapağınıza açık sıcak kahveyi kullanabilirsiniz. Farlarınızıda geçiş rengi olarak da tercih edebilirsiniz. Tozutmasının dışında güzel kullanışlı bir ürün diyebiliriz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara