Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Maybelline ‘987’ No’ lu Smoky Rose ruj

Bu yazımda sizlere Maybelline’ nin ‘987’ numaralı, smoky rose tonlu rujundan bahsetmek istiyorum. Ruj almak isteyenlere fikir olması açısından bir değerlendirme yapacağım. 

Maybellinenin smoky rose, yani gül kurusu isimli ruju, mat renkte bir ruj olarak karşımıza çıkıyor. Hafif pembemsi bir rujdur ve kurtarıcılık açısından her daim çantada taşınacak bir rujdur. Genelde bu renkte dudak rengi fazla olduğundan herkesin tercih edebileceği bir ürün değildir çünkü nude tonu olması açısından günlük diyebileceğimiz bir kozmetiktir. Dudağa sürüldüğünde yağ gibi kayıyor, ince bir tabakası var ve dokusu yumuşacıktır. İlk sürüldüğünde hiç belli olmayan ruj kendisini daha sonradan belirginleştiriyor. Sürümü çok kolay ve dudağı kurutmuyor. Kalıcılığı ise orta derecede bir ruj. Gün içerisinde en fazla iki kere tazelemek yeterli olacaktır. Bu seride 986 melted chocolate ve 988 numaralı brown sugar tonları da mevcut.

Köpek Dünyası
Maybelline ‘987’ No’ lu Smoky Rose ruj
 Maybelline Smoky Rose ruj
Maybelline Smoky Rose ruj

Fiyat performans açısından ise ilk çıktığı günlere nazaran çok başarılı. Bu ürün Gratis mağazalarında 40 lira gibi bir fiyata sahipken, eveshop internet sitesinde 19.90 gibi bir fiyata düşmüş durumda.

Maybelline '987' No' lu Smoky Rose ruj
Maybelline ‘987’ No’ lu Smoky Rose ruj

Ürünü uygulama şekli: İlk önce nemlendirici sürüyorum ardından alt dudağa tampon hareketleriyle sürüp parmağımla alt üst kısma yayıyorum.

Ürün hakkındaki yorumumuz: Oldukça kolay sürümlü ve dudağı her daim nemliymiş gibi hissettiren, rahatsızlık hissi vermeyen bir ruj. Günlük kullanımda çok şık duruyor.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5 yazı
Selin Cantürk
Selin Cantürk
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara