Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

En Çok Tercih Edilen Saç Boyaları ve Markaları

zamedya

Günümüzde bakımlı olmayı seven, kendisine yeni bir imaj katmak isteyen kadınların kararsız kaldığı konulardan biri saç rengi seçimi ve tenine uygun saç boyası rengidir. Evde ya da kuaförde saç boyatmak isteyenler için ise en önemli konu saç boyası markası olacaktır.

Tercih edeceğiniz saç rengine karar verdikten sonra en çok tercih edilen saç boyaları fikirlerimizi sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Köpek Dünyası

En İyi Saç Boyası Markaları 2020

İşte 2020 yılının en iyi saç boyası markalarını sizler için listeledik!!

Loreal Saç Boyası

 L'Oréal Paris Excellence Creme Saç boyası
L’Oréal Paris Excellence Creme Saç boyası

Zengin bir ürün yelpazesine sahip hem de bir çok kadın tarafından tercih edilen Loreal, oldukça geniş bir saç boyası rengi kataloğunada sahip. Saçlara hem bakım yapıp hem de zengin bir renk seçeneği sunan L’Oréal Paris Excellence Creme kadınlar en çok tercih ettiği boya markalarından.

İgora Royal Saç Boyası

İgora Royal Saç boyası

Profesyonel sektörde en çok kullanılan ve kalitesiyle tercih sebebi olan saç boyasıdır. Schfarzkoffun ürettiği bu marka oldukça geniş renk tonu skalasına sahiptir. Diğer saç boyalarına kıyasla biraz daha pahalı olsa da en başarılı saç boyaları arasında yerini almış durumda. Renkli saç kullananlar için bile tasarlanmış özel tonları mevcut. Mavi, pembe, mor, yeşil tonlarda bile saç renkleri sunuyor.

Loreal İnoa Saç Boyası

Loreal İnoa Saç Boyası

Amonyaksız içeriğiyle iddialı bir ürün üreten Loreal her şeyden önce, Inoa’nın profesyonel bir saç boyası olduğunu elde edilen renk sonuçlarının kuaförde uygulanmışcasına mükemmel olduğu belirtiliyor. Profesyonel olmasının yanı sıra internet satışları da mevcut.Ayrıca sadece amonyaksız oluşuyla değil geniş renk skalasıyla da karşımıza çıkıyor.

Loreal Inoa saç boyasının uzman kuaförler tarafından önerilmesinin en önemli nedenlerinden biri, içerdiği renk pigmentlerini yağın zengin dokusuyla etkinleştiren renklendirme sistemidir. Hatta ileri derece renk teknolojisine sahip ilk saç boyası da diyebiliriz.Fiyatları neredeyse diğer boyaların 3 katı diyebiliriz.

Palette Deluxe Saç Boyası 

 Palette Deluxe Saç Boyası
Palette Deluxe Saç Boyası

Dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerinden Schwarzkoph tarafından piyasaya sürülen Palette, hem kalitesi hemde fiyat olarak saç boyası markaları içinde en iyilerinden biri diyebiliriz. Özellikle Colour Naturels serisi ile geniş seçenekler sunan Palette saç boyası renkleri incelendiğinde özellikle kızıl ve kahve tonlarının ön planda tutulduğunu görüyoruz.

Garnier Saç Boyası 

Garnier Saç boyası
Garnier Saç boyası

Saç bakım ürünlerinde olduğu gibi amonyaksız ve parabensiz organik saç boyası işinde kendini kanıtladığını gösteren Garnier Saç Boyası kadınların en çok güvendikleri ve en kaliteli seçenekleri sizlere sunan boya markalarının başında geliyor.

Wella Koleston Perfect

Kadınların saç boyası konusunda en güvenilir en önemli markaların başında kuşkusuz ki Wella Koleston markası geliyor. Özellikle geliştirmekte olduğu Koleston Deluxe serisi ile birlikte ciddi anlamda geniş kapsamlı bir kesimi içerisine alıyor.

Yazar Hakkında
Toplam 191 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bemiks C Vitamini İle Saç Açma ve Boya Akıtma
Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?
Kuaförlerin Kullandığı Saç Boyaları
Buğday Tenlilere ve Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara