Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Metals Krem Göz Farı’ 105 Mink’

zamedya

Göz farları muhteşem renk çeşitleriyle eminim ki tüm kadınların tutkusu olmayı başarmış ürünlerden. Krem farlar da bu içeriğe dahil pratik ve çok kullanışlı. Golden Rose markasının Metals serisinden Mink isimli bu metalik rose rengini sizler için inceledik.

Ürün tombul kalem formunda, likit ruj gibi sünger uçlu aplikatöre sahip. Köpük gibi yumuşacık sürümü dağıtması çok kolay. Parmağınızla 10 saniyede harika makyajlar çıkarabilirsiniz. Gece dışarı çıkarken kullanıma çok müsait yansımalı bir rose( gül kurusu) rengi. Fiyatı indirimde 10-15 tl.

Köpek Dünyası
Golden Rose Metals Krem Göz Farı’ 105 Mink’

Kullanımı: Ürünü göz kapağınıza pıt pıt hareketlerle dokundurun, parmağınızla dağıtın. Kirpik dibine ince eyeliner fırçasıyla geçebilirsiniz.

Ürün hakkında yorumumuz: Renk vermede çok başarılı, göz kapağında birikme yapmıyor. Kolay uçup gitmiyor gün boyu kalıcı. Elle kolay uygulandığı için seyahat çantaları için çok kullanışlı bir ürün.

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara