Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Pastel 4′ lü Ruj Paleti ‘ Nude’

Rujlar makyajın olmazsa olmaz ürünlerinden. Mat, ışıltılı, simli, sedefli birçok çeşidiyle karşımıza çıkıyor. Dudaklarda nasıl bir görünüm istediğinize göre renkleri ve dokuları değişiyor.

Pastel markası uygun fiyatlı ruj kategorisinde neredeyse başı çekiyor , popülerliği devam ediyor. Eski bir seriden olan 4′ lü nude ruj serisi bize nudenin tüm tonlarını sunuyor.

Köpek Dünyası
Pastel 4' lü Ruj Paleti ' Nude'
Pastel 4′ lü Ruj Paleti ‘ Nude’

Fiyatı 25-30 tl arasında.

Kahve ve pembe alt tonlu 4 renkten oluşan bu palet kremsi yapıda ,dağılması sürümü oldukça kolay. Günlük kullanılabilen doğal tonlardan oluşuyor. Açık kahve, gül kurusu, doğal pembe ve bej kahve renkleri bulunuyor.

 Ruj Paleti ' Nude'
Ruj Paleti ‘ Nude’

Uygulama: Ürünü ince dudak fırçasıyla ya da parmağınızda dudağınıza yedirin. Arttırarak kullanabilirsiniz. Allık olarak da parmağınızla pıt pıt yaparak yanağa renk verilebilir.

Ürün hakkındaki görüşümüz: Doğal tonlardan oluşması günlük abartısız renkler kullanmayı sağlıyor. Sürümü kolay renk vermesi başarılı.

Pastel 4' lü Ruj Paleti
Pastel 4′ lü Ruj Paleti

Olumsuz özellikleri: Rujlar kalıcı değil birkaç saat sonra silinmeye başlıyor. Nemsiz dudakları kurutabilir. Hafif çizgilere dolmaya müsait.

 Pastel 4' lü Ruj Paleti ' Nude'  örnek dudaklarda
Pastel 4′ lü Ruj Paleti ‘ Nude’ örnek dudaklarda

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 135 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara