Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü

Yüzü temizlemede oldukça pratik ürünlerden olan temizleme köpükleri, hem kullanım kolaylığıyla hem de makyaj kalıntılarını temizlemede, cildin yağ dengesini korumada çok başarılı.

Nivea markasının bu detoks etkili yüz temizleme köpüğü de aynı şeyleri vaadediyor. Günlük olarak kullanabileceğiniz, cildinizi kirden ve fazla yağdan arındırabileceğiniz pratik bir ürün.Direk elinize köpük formda ürün geliyor, aşağıda göstereceğim. Bu anlamda oldukça pratik ve eğlenceli buldum. Birçok kozmetik markette indirimde 8 tlye alabilirsiniz.

Köpek Dünyası
Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü
Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü

Yalnız bu ürün hakkında genel bir yanılgı var. Bu köpük formda temizleyici makyajınızı çıkarmak için değil. Makyajınızı çıkardıktan sonra kalıntıları temizlemek, günlük olarak yüz yıkama rutininize cilt tipinize uygun bir ürün eklemek, cildinizdeki fazla yağdan kurtulmak için kullanabilirsiniz.

Uygulama: Makyajınızı temizledikten sonra elinize bir miktar sıkıp , yüzünüzde köpürtüp ardından durulayın.

Yüz Yıkama Köpüğü
Yüz Yıkama Köpüğü

Ürün hakkında görüşümüz: Cildi çok güzel temizliyor ciltteki yağı dengeliyor. Ferah bir his bırakıyor. Günlük olarak tercih edilebilecek güzel kullanışlı bir ürün.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 139 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Zambak Gardenya Vücut Kremi
BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske
The Little Relieving Tin- Lip Balm Kullanıcı Yorumu
Dermokil Gold Soyulabilir Maske Kullanıcı Yorumları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara