Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

The Little Relieving Tin- Lip Balm Kullanıcı Yorumu

Lip balmlar günlük bakımımızın en önemli parçası hiç şüphesiz.Bir de lip balmlarımız her yerden çıkıyor. Çantada taşınan, ofis masamızda bulunan, makyaj çantamızda, plaj çantamızda, yatağımızın yanında, makyaj koleksiyonumuzda pek çok lip balmımız var. Çoğu zaman mat rujlarımızın altına da kullanıyoruz, dudaklarımızı kurutmasın ve çizgilere dolmasın diye. Ama pek çok lip balm deneyip ideal arayışımız sona ermiyor. 

Benim son keşfim Watsons’larda satılan Superdrug markasına ait  ‘The Little Relieving Tin Lip Balm’Fiyatı 15 tl.

Köpek Dünyası
The Little Relieving Tin- Lip Balm

Adı gibi gerçekten relieving; yani bir rahatlık veriyor. Dudaklara anında nem vermesi en önemli özelliği diyebilirim. Mesela sabah uyanınca nemsizlikten kurumuş dudakları bir anda ferahlatıp açıyor, ve daha büyük görünmesini sağlıyor.Aynı zamanda gece yatmadan önce de sürünce gece boyunca nem veriyor.

Uygulama: Sabah ya da gece yatmadan önce dudaklarınıza parmağınızda yedirin. Biraz katı bir yapısı var ancak parmak ısısıyla çözünüyor.

Ürün hakkında görüşümüz: İçerik olarak vazelin içeriyor. Kokusu aynı Vicks , Vick’i ve mentol kokusunu çok ferahlatıcı bulduğum için bu lip balmı çok sevdim ama Vick’in kokusunu sevmeyenler bu üründen uzak dursun. Ancak bu yüzden de dudakları tamir etme özelliği var. En beğendiğim dudak bakım ürünü olduğunu söyleyebilirim.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Zambak Gardenya Vücut Kremi
Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü
BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske
Dermokil Gold Soyulabilir Maske Kullanıcı Yorumları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara