Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske

Soyulabilir yüz maskeleri, tüm kadınların da bildiği gibi ciltteki ölü deriyi ve siyah noktaları yok etmede en başarılı ürünlerin başında geliyor. BeeBeauty’ nin parıltılı soyulabilir maskesi de bunlardan birtanesi.

Ürün içerisinde minik simler bulunduran, çimen yeşili renkli ve oldukça parfüm kokulu. Cildi pürüzsüzleştirmeyi vadediyor. Gratislerden sahip olabileceğiniz bu maske indirimde 5 tl’ye kadar düşüyor. Normal fiyatı 9 tl.

Köpek Dünyası

Kullanma şekli: Ürünü elinizle ya da maske uygulama fırçasıyla tüm yüzünüze, gözlerinize yakın olmayacak şekilde sürün. 20 dakika bekleyin ardından yüzünüzden nazikçe soyun. Çene kısmından başlayarak yukarı doğru soyarsanız ölü deriyi daha güzel ciltten atabilirsiniz.

BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske

Ürün hakkındaki görüşümüz: BeeBeauty parıltılı yüz maskesi sıradan sayılabilecek bir maske.Ciltteki ölü deriyi güzel temizliyor.Ciltten kolay soyuluyor bazı maskeler gibi çıkartırken acı hissi yok.

Olumsuz görüşümüz: Üründe çok ağır bir parfüm kokusu bulunmakta. Bu da maskeyi yüzünüzde bekletirken rahatsızlık duymanıza sebep oluyor. Siyah noktalara da hiçbir etkisi yok.Kendinizi şımartmak için, simli ürünlerden hoşlanıyorsanız kullanabilirsiniz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 136 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Gününe Özel Orijinal Hediye Fikirleri
Avon Zambak Gardenya Vücut Kremi
Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara