Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Wet n Wild Creme Brule Far

Bir dönemin meşhur olan, Mac’ in Brule farına muadil gösterilen Wet n Wild’ in Creme Brule Far ürünü makyaj ürününü sizler için incelemek istedim.

Günlük makyajlarda geçiş rengi olarak kullanılan bu far klasik kemik renginde. Her far paletinde bulunabilen krem rengi diyebileceğimiz ,aydınlık renklerden.

Ürün 1.7 gr minik bir tekli fardan oluşuyor. Hafif tozutan bir yapısı var ama fena sayılmaz. Kemik rengi açık bir renk. Günlük olarak abartılı renklerden hoşlanmıyorsanız göz kapağınızı nötrleyip bir maskara sürüp makyajı tamamlayabilirsiniz.

Fiyatı Gratis’ te 12.50 tl fiyata satılmakta bu ürünü ve diğer benzer ürünleri google alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz.

Creme Brule Far
Creme Brule Far

Kullanımı: Bir far fırçasıyla ya da işaret parmağınızla alıp tüm göz kapağınıza dağıtın. Yani bir zemin rengi oluşturun. Ardından diğer farları rahatlıkla üzerine uygulayabilirsiniz. Kaş altını aydınlatmak için de tercih edebilirsiniz.

Ürün hakkında görüşümüz: Tekli far olarak abartısız hoş bir renk. Küçük ambalajlı olması avantaj diyebiliriz. Rengini tam veriyor göz kapağında birikme yapmıyor. Kılcal damar görüntüsünü yok ediyor, oldukça kullanışlı. Herkesin makyaj koleksiyonuna dahil etmesi gereken başarılı bir ürün.

Diğer makyaj ürünleri inceleme yazımız ve far ürünleri için kategorimize bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 197 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota
Mat Ruj mu Parlak Ruj mu? Hangisini Seçmeli?
Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu
Vichy Laboratuvarı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara