Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Wet n Wild Creme Brule Far Kullanıcı Yorumları

Bir dönemin meşhur olan, Mac’ in Brule farına muadil gösterilen Wet n Wild’ in bu tekli farını sizler için incelemek istedim.

Günlük makyajlarda geçiş rengi olarak kullanılan bu far klasik kemik renginde. Her far paletinde bulunabilen krem rengi diyebileceğimiz ,aydınlık renklerden.

Köpek Dünyası

Ürün 1.7 gr minik bir tekli fardan oluşuyor. Hafif tozutan bir yapısı var ama fena sayılmaz. Kemik rengi açık bir renk. Günlük olarak abartılı renklerden hoşlanmıyorsanız göz kapağınızı nötrleyip bir maskara sürüp makyajı tamamlayabilirsiniz. Fiyatı Gratis’ te 6.50 tl.

Wet n Wild Creme Brule Far

Kullanımı: Bir far fırçasıyla ya da işaret parmağınızla alıp tüm göz kapağınıza dağıtın. Yani bir zemin rengi oluşturun. Ardından diğer farları rahatlıkla üzerine uygulayabilirsiniz. Kaş altını aydınlatmak için de tercih edebilirsiniz.

Ürün hakkında görüşümüz: Tekli far olarak abartısız hoş bir renk. Küçük ambalajlı olması avantaj diyebiliriz. Rengini tam veriyor göz kapağında birikme yapmıyor. Kılcal damar görüntüsünü yok ediyor, oldukça kullanışlı. Herkesin makyaj koleksiyonuna dahil etmesi gereken başarılı bir ürün.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara