Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Beaulis Print İt ‘Caramel’ Dudak Kalemi

Bu yazımda sizlere Gratis’lerde kısa süre önce piyasaya girmiş olan Beaulis markasının’caramel’ isimli dudak kaleminden bahsedeceğim.

Bildiğiniz gibi ruj kullanırken kalıcılığını arttırmak amaçlı,dudak kalemi kullanılması öneriliyor. Bu amaçla Beaulis markası da harika renklerden oluşan dudak kalemi serisi üretmiş. Asansörlü ve normal kalem formunda açılabilen şekilde 2 çeşidi mevcut. Biz bu seriden ‘ caramel’ rengini inceleyeceğiz. Gratis’ lerde 3-7 tl fiyat aralığında satılıyor.

Köpek Dünyası

Ürün nude renkli, yumuşak sayılabilecek yapıda ve sürümü kolay. Renk vermesi başarılı tam bir karamel rengi.

Beaulis Print İt ‘Caramel’ Dudak Kalemi

Kullanma şekli: Ben lipstickle nemlendirdiğim dudağıma uyguluyorum. Önce dış kısımları çerçeveleyip, ardından dudağın iç kısmını dolduruyorum. Ardından rujumu sürebiliyorum.

Ürün hakkındaki yorumumuz: Ürün renk olarak joker bir renk. Her rujun altına uygulanabilir ,sürümü kolay fiyat olarak da aşırı uygun. Nude tonlarda olması büyük artı, tek başına da ruj gibi kullanma olasılığı sağlıyor.

Olumsuz özellikleri: Dudakta nemlendirmeden kullanılamaması ve kuru bölgeleri belli etmesi. Ürünün gramajı az ve bu sebeple uzun süre kullanım olanağı yok.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 123 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara