Tüm Saç Renkleri


Beaulis Print İt Caramel Dudak Kalemi

Bu yazımda sizlere Gratis’lerde kısa süre önce piyasaya girmiş olan Beaulis markasının Caramel Dudak Kalemi ürünü ile ilgili inceleme yazımı paylaşmak isiyorum.

Bildiğiniz gibi ruj kullanırken kalıcılığını arttırmak amaçlı,dudak kalemi kullanılması öneriliyor. Bu amaçla Beaulis markası da harika renklerden oluşan dudak kalemi serisi üretmiş. Asansörlü ve normal kalem formunda açılabilen şekilde 2 çeşidi mevcut. Biz bu seriden ‘ caramel’ rengini inceleyeceğiz.

Gratis’ lerde 8.5 tl ile 12.5 tl fiyat aralığında satılıyor. İnternette satın almak için bu ve benzeri kalemleri google alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Ürün nude renkli, yumuşak sayılabilecek yapıda ve sürümü kolay. Renk vermesi başarılı tam bir karamel rengi.

Caramel Dudak Kalemi
Caramel Dudak Kalemi

Kullanma şekli: Ben lipstickle nemlendirdiğim dudağıma uyguluyorum. Önce dış kısımları çerçeveleyip, ardından dudağın iç kısmını dolduruyorum. Ardından rujumu sürebiliyorum.

Ürün hakkındaki yorumumuz: Ürün renk olarak joker bir renk. Her rujun altına uygulanabilir ,sürümü kolay fiyat olarak da aşırı uygun. Nude tonlarda olması büyük artı, tek başına da ruj gibi kullanma olasılığı sağlıyor.

Olumsuz özellikleri: Dudakta nemlendirmeden kullanılamaması ve kuru bölgeleri belli etmesi. Ürünün gramajı az ve bu sebeple uzun süre kullanım olanağı yok.

Diğer makyaj ürünleri inceleme yazımızı kategorimizden takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 202 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Makyaj Uzmanlardan : Makyajda 14 En İyi Maskara
Nivea Işıltılı BB Krem Açık Ton
Kullanıcıların Seçimi: En İyi 10 Dudak Lip Balm
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara