Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Rıval De Loop’ Brick 04′ Kalem Göz Farı

Kalem farlar ,pratik kullanımıyla ve kocaman far paletlerini kullanmak istemediğimizde, böyle minik şeyler harika makyajlar oluşturmamızı sağlıyor. Çok kullanışlı ve bir o kadar da güzel renklerden oluşan kalem farlardan ‘ 04 brick’ isimli kiremit rengini inceleyeceğiz.

Ürün kremsi yapıda sürümü kolay kalem formunda karşımıza çıkıyor. Kızıl- kiremit tonlarında pigmentasyonu çok yüksek. Göz kapağında çok gösterişli duran bu renk ,gece gündüz kullanımda sizi memnun edebilecek güzellikte. Rossman’ larda satılıyor 15 tl fiyatı var.

Köpek Dünyası
Rival De Loop' Brick 04' Kalem Göz Farı
Rıval De Loop’ Brick 04′ Kalem Göz Farı

Uygulama: Kalem farı göz kapağınıza sürüp parmaklarınızla dağıtın. Daha doğal bir görüntü için dış köşelere kadar yayın. Kirpik dibine uygulamak için ince eyeliner fırçasına sürüp kullanabilirsiniz.

Kalem Göz Farı

Ürün hakkında görüşümüz: Far paleti kullanmaya üşeniyorsanız bu kalem far tam size göre. Oldukça pratik yapısı, dokusu çok güzel. Birkaç dokunuşta rengini belli ediyor. Birikme ve bulaşma yapmıyor. Çizgi çizgi olup yamalı bir görüntü oluşturmuyor. Uygun fiyatlı kategorisinde güzel bir kalem far.

Kalem Göz Farı Uygulaması
Kalem Göz Farı Uygulaması

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 124 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara