Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Rıval De Loop Brick 04 Kalem Göz Farı

Rıval De Loop Brick 04 Kalem ürün incelemesinde sizlere olumlu ve olumsuz özelliklerini aktarmaya çalışacağım. Çok kullanışlı ve bir o kadar da güzel renklerden oluşan kalem farlardan ‘ 04 brick’ isimli kiremit rengini inceleyeceğiz.

Kalem farlar pratik kullanımıyla ve kocaman far paletlerini kullanmak istemediğimizde, böyle minik şeyler harika makyajlar oluşturmamızı sağlıyor.

Ürün kremsi yapıda sürümü kolay kalem formunda karşımıza çıkıyor. Kızıl- kiremit tonlarında pigmentasyonu çok yüksek. Göz kapağında çok gösterişli duran bu renk ,gece gündüz kullanımda sizi memnun edebilecek güzellikte.

Rossman’ larda satılıyor 15 tl fiyatı var. Ayrıca benzer ürünleri google alışveriş sayfasında da bulabilirsiniz.

Rival De Loop' Brick 04' Kalem Göz Farı
Rıval De Loop’ Brick 04′ Kalem Göz Farı

Rıval De Loop Brick 04 Kalem Uygulama

Kalem farı göz kapağınıza sürüp parmaklarınızla dağıtın. Daha doğal bir görüntü için dış köşelere kadar yayın. Kirpik dibine uygulamak için ince eyeliner fırçasına sürüp kullanabilirsiniz.

Kalem Göz Farı

Ürün hakkında görüşümüz: Far paleti kullanmaya üşeniyorsanız bu kalem far tam size göre. Oldukça pratik yapısı, dokusu çok güzel. Birkaç dokunuşta rengini belli ediyor. Birikme ve bulaşma yapmıyor. Çizgi çizgi olup yamalı bir görüntü oluşturmuyor. Uygun fiyatlı kategorisinde güzel bir kalem far.

Kalem Göz Farı Uygulaması
Kalem Göz Farı Uygulaması

Diğer makyaj ürünleri incelemelerimi ilgili kategoride bulabilirsiniz. Siz de bu ürünü kullandıysanız lütfen kullanıcı yorumlarınızı bizlere aktarmayı unutmayınız.

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota
Mat Ruj mu Parlak Ruj mu? Hangisini Seçmeli?
Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu
Vichy Laboratuvarı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara