Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Mercy Rose Parfüm

Parfümler şüphesiz ki tüm kadınların tutkusudur. Kadınsı, baharatlı, fresh, meyveli, şekerli, oryantal bir sürü çeşidi bulunuyor.

Parfüm kokumuz da aslında karakterimizi yansıtan nadide ürünlerden bir tanesi. Size özel ve sizi anımsatan mükemmel kokular. Cezbedici olan bu kokulardan bir tanesini sizinle paylaşmak istiyorum.

Köpek Dünyası

Mercy Rose parfüm, bim marketlerde satılan bu koku 30 ml’ lik cam şişede ve oldukça kalıcı kokuya sahip. Fiyatı 14,90 tl.

Kokunun içeriği; tamamen gül notalarıyla bezenmiş ,hafif kadınsılık barındıran, oldukça hafif tabiri caizse mis gibi bir koku. Gül kokusu denince akla gelenlerden değil tazecik ve genç bir koku. Kalıcılığı 5-8 saat diyebilirim.Şiddetle tavsiye ederim, uygun fiyatlı şahane bir ürün daha ne olsun 😍

Kullanımı: Parfümü boynunuza, bileklerinize sıkın. Eklem yerlerinde hareketin yoğun olduğu bölgelerde parfüm daha kalıcı olur.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
La Monde Romance Parfüm
Rebul Bouquet Kolonya Kullanıcı Yorumu
Ünlülerin Kullandığı Parfüm Markaları
Orjineline benzeyen Açık Parfümler

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara