Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Pretty By Flormar’110′ Göz Kalemi

zamedya

En “ben makyaj yapmam” diyen kadının bile bir şekilde göz kalemi kullanmışlığı vardır. Göz kalemi sürmek kadınlarının vurgulamak istedikleri yerlerin altlarını çizmeleridir,çerçeve içine almalarıdır. Küçük göz,büyük göz, badem, hiç fark etmez bütün gözlere koyu kahve göz kalemi yakışır.

Pretty By Flormarın bu koyu kahve, hafif ışıltılar barındıran göz kalemini de eminim ki çok beğeneceksiniz. Rengiyle , yumuşacık dokusuyla çok elzem bir makyaj ürünü kesinlikle. Fiyatı 4-6 tl arasında değişiyor.

Köpek Dünyası
Flormar Göz Kalemi 110
Flormar Göz Kalemi 110

Uygulama: Gözün içine, altına ya da üst kısmına eyeliner gibi sürerek uygulayın. Gözün üst kısmına sürüp dağıtınca buğulu bir etki verebilirsiniz.

Göz Kalemi
Göz Kalemi

Ürün hakkında görüşümüz: Renginin koyu tonlarda olması gözleri belirginleştirmede çok başarılı. Kalıcılığı beklentinin üstünde gün boyu gözünüzde kalıyor. Sürümü yumuşak , zorlamıyor. Günlük sür çık renklerden kesinlikle. İçindeki ışıltılar abartısız metalik bir görüntü oluşturuyor. Memnun kalacağınız bir göz ürünü.

Kirpik diplerine uygulanmış ' 110' koyu kahve
Kirpik diplerine uygulanmış ‘ 110’ koyu kahve

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara