Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

H&M Kaş Sabitleyici Vaks

H&M’in makyaj ürünlerini severek kullanmaya başladım. H&M tekstil ürünü üretiyor neden öyle kalmadı derseniz. Sizlerde biliyorsunuz birçok marka ürün çeşitliliğini arttırma adına bu tarz yatırımlar yapıyor. Bir far ile başlayan deneyimlerime gittikçe yenilerini ekledim. Bu yazımda size H&M’in makyaj ürünlerinden kaş sabitleyici vaksından bahsedeceğim.

Belirli dönemlerde gerek yanlış alımdan dolayı gerek mevsimler dökülmelerden dolayı için belki de dökülüp kopmalardan dolayı kaşımda boşluklar oluşuyor. Bu noktada Gerek bu dönemlerde gerekse komple bir makyaj yaptığım zamanlarda kaş ürünlerinden yararlanıyorum.

Köpek Dünyası
H&M Kaş Sabitleyici Vaks
H&M Kaş Sabitleyici Vaks

Ürün şeffafa yakın açık kahve renginde ve asansörlü bir kalem formunda. Tombik bir kabı var görüntüsü ruju andırıyor. Fazla renk verdiği söylenemez sadece şekillendirmeye yarıyor . Fiyatı 10 tl.

Uygulama: Kaşlarınıza gelişigüzel sürün ve bir kaş tarağıyla tarayın, yön verin.

Kaş Sabitleyici Vaks
Kaş Sabitleyici Vaks

Ürün hakkında görüşümüz: Sabitlemesi ve kaşlara güzel şekil vermesi açısından başarılı. Gün boyu kaşlarınızın şeklini koruyor. Tek kötü yanı zor sürülüyor biraz bastırmanız gerekebiliyor.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 136 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara