Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Dermokil Gold Soyulabilir Maske Kullanıcı Yorumları

Maskeler ciltteki ölü deriyi ve siyah noktaları temizlemek için üretilmiş , her cilt tipine uygun çeşitleri bulunan kozmetik ürünlerinden. Dermokil markasının Gold Maske yani altın renkli kil içerikli maske de bunlardan bir tanesi.

Ürün yüzünüzü pürüssüzleştirmeyi, içerisindeki E vitamini sayesinde cildi beslemeyi vaadediyor bizlere. Yapısı akışkan fırçayla ya da el ile sürmeye uygun. Kokusu hafif parfümlü ama rahatsız etmiyor.Fiyatı kozmetik marketlerde 10-15 tl civarı.

Köpek Dünyası
Dermokil Gold Soyulabilir Maske Kullanıcı Yorumları

Kullanımı: Ürünü yetecek miktarda gözleriniz açıkta kalacak şekilde ince bir tabaka halinde uygulayın. 20 dakika bekleyip nazikçe soyun.

Ürün hakkında görüşümüz: Ürün akışkan formda kolay sürülüyor cildi kurutmuyor ve tahriş etmiyor. Siyah noktalara etkisi hiç yok ve içerisindeki altın renkli görünüm boyadan ibaret olduğu için ,tüpün dibine birikiyor sıktığınızda şeffaf şekilde geliyor. Altın rengi görünümü pek sağladığı söylenemez. Sıradan bir soyulabilir maske diyebiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Hassas ciltlilerin dikkatli kullanması -mümkünse kullanmaması- gereken maskedir. Roakutandan dolayı hassaslaşmış cildimi sivilceler yeniden istila etmeye başlayınca denemekten ne çıkar diye kullanmak istedim. ben ince bir tabaka halinde sürdüm yüzüme. Öncelikle sürerken bariz gözlerimi yaşarttı. içeriğindeki alkolün buna neden olduğunu düşünüyorum.

https://www.suslusozluk.com/dermokil-gold-maske?i=1094833

Ağır, parfümlü bir kokusu var. ben ki bakım ürünlerinde hafif parfümü severim, beni bile rahatsız etti kokusu.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Zambak Gardenya Vücut Kremi
Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü
BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske
The Little Relieving Tin- Lip Balm Kullanıcı Yorumu

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara