Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Sezgi Sena Akay Saç Rengi ve Modelleri

Sezgi Sena Akay evlendikten sonra soy ismini’de değiştirip Hasoğlu soy ismini aldı. Emir Hasoğlu ile 05.04.2019 ‘de evlenen ve şu anda 6 aylık hamile olan Sezgi Sena yakın zamanda bir bebek dünyaya getirecek.

1.81 boyunda son derece uzun boylu ince ve zarif bir fiziğe sahip olan Sezgi Manken ve dizi oyuncusu olmasına rağmen fazla magazin gündeminde olmayan bir kadın. Aşağıdaki fotoğraflar’da ( ki bunlar kendi resmi instagram adresinde paylaştıkları ) Görebileceğiniz gibi doğal bir güzelliği bulunan Sezgi Sena kusursuz bir yüz simetrisine sahip. Yeşil gözler, dolgun ve kusursuz dudaklar, kalın ve gür kaşlar.

Köpek Dünyası

Doğal saç rengi aslında açık kumral olmasına rağmen sanki doğal açık küllü sarı saç renge sahipmiş gibi görünen ( ki bu saç rengi kendisine inanılmaz yakışıyor ) Sezgi’nin açık buğday ten rengi ve sıcak bir cilt alt tonu bulunmakta.

Estetiksiz Güzel

2 gün önce gazetelere açıklama yapan ve hiç bir yerinde estetik olmadığını da belirten Sezgi Sena Akay’ın gerçekten doğal ve kusursuz bir yüz simetrisinin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yazar Hakkında
Toplam 199 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kumral’dan Doğal Sarıya Geçiş (Altın Işıltılı)
Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)
Pelin Akil Altan Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara