Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ve Annesi

Mehmet Ali Erbil’i sanıyorum hepimiz yaptığı 4 evlilik – son evliliklerinde evlediğin kadınlarla olan yaş farkı yine ekranlardaki şımarık ve çapkın tavırları ile tanıyoruz. Son 5 yıldır ise sıradışı bir hastalığa “kaçış sendromu” yakalanması ve yine bu hastalıkla birlikte magazin gündeminde yer alan haberler ile tanıyoruz.

Bu konuda size Mehmet Ali Erbil’in sadece evliliğinin ilk yıllarında fotoğraf karelerinde yer alan ama sonrasında hiç bir görüntüsünü bulamadığımız ilk eşinden ve ilk eşinden olan Kızından bahsedeceğiz.

Köpek Dünyası

Muhsine Şehnaz Kamiloğlu

Evlilik Fotoğraflarına baktığımda inanılmaz güzel bir kadın ile karşılaşıyoruz Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu

Sezin Erbil ‘in aile fotoğrafından paylaştığı güzel bir fotoğraf. Hippi modası ile Muhsine Şehnaz hanım yine son derece tarz ve güzel görünüyor. Koyu kahverengi uzun ve gür saçları da çok güzel.

Açıkça söylemek gerekirse annesinin Sezin Erbil’den daha güzel olduğu bir gerçek. Yüzü biraz toplu olan ve çiğ bir sarı ile yaptırdığı garip saç rengini de beğenmediğim Sezin Erbil’in tarzını ve özellikle saç rengini değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 179 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri
Selen Seyven Saç Rengi ve Modelleri
Sema Aydemir Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara