Tüm Saç Renkleri


Ünlülerin Sağlıklı Yemek ve Zayıflama Koçu: Seda Çayhan

En son Hadisenin ekranlarda eski zayıflama koçu Şeyda Coşkunla yaşadı dava süreci, sonrasında Şeyda Çoşkun’a açılan şikayet davalarından sonra zayıflama koçluğu ya da beslenme reçeteleri ile birlikte diyetisyenlik hizmeti son günlerde oldukça tartışılır oldu.

Hadise yeni beslenme alışkanlığını sağlıklı ve bilinçli beslenme alışkanlığı kazandığı için teşekkür ettiği Seda Çayhan ile sağladığını gazetecilere verdiği demeçte açıkladı.

Aslında Seda Çayhan’ın da bir diyetisyenlik diploması yada zayıflama koçu etiketi yok. Sadece yemek yapmayı sevdiğini belirten Seda Çayhan bu alan üzerine bir ekip ve güzel bir mekan tasarlamış.

Food & Life Style Adlı mekanda Diyetisyen Cindy Bayece ile birlikte çalışıyor.

Sunduğu hizmette kişiye özel menüler ( Son zamanlarda oldukça popüler olan diyet listeleri de diyebiliriz ) Bu mutfakta hazırlanıyor, yemek programları kuryeler ile ulaştırılıyor e sonrasında da kişiye özel olarak planlanan günlük spor ve yürüyüş aktiviteleri düzenlenerek, sağlığınızı bozmadan forma girmenizi sağlayan, düzenli ve dengeli beslenme programları oluşturuluyor.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Dietto Ürünü
Zayıflama Çayı Fiyatı Ve Özellikleri
Zayıflama Çayı Nedir?
Doğadan Kayısı Çayı Zayıflatırmı Faydası Varmı?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara