Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Metals ’02’ Göz Kalemi Kullanıcı Yorumları

Golden Rose’ nin bu sene çıkartmış olduğu metals serisinden birçok ürün mevcut. Likit göz farı, metalik ruju, aydınlatıcısı ve göz kalemleri. Bu serideki ’02’ numaralı metalik kahve rengini beraber inceleyelim.

Ürün oldukça kremsi yapıda, içinde metalik yansımalar bulunuyor. Sürümü çok kolay dağıtarak far gibi de kullanabilirsiniz. Alt kirpik dibine sürüp buğulu doğal görünüm de verebilirsiniz.

Köpek Dünyası

Uygulama: Üst veya alt kirpik dibine çizgi çeker gibi uygulayın. Tercihen göz kapağınıza elinizle dağıtıp far efekti de verebilirsiniz.

Golden Rose Metals ’02’ Göz Kalemi

Ürün hakkında görüşümüz: Kalıcılığıyla, sürümünün kolaylığıyla tam bir fiyat/ performans ürünü. Bulaşmıyor, akmıyor ve gün içinde silinme yapmıyor. Rengi çok doğal bir metalik kahve günlük kullanıma uygun.

Golden Rose Metals '02' Göz Kalemi
Golden Rose Metals ’02’ Göz Kalemi

Kullanıcı Yorumları

03 numaralı kahve ve 06 numaralı mor olanlarına sahibim. mor rengi oldukça sık kullanmış, kahverengi kalemi ise bitirmek üzere olan bir süslü olarak konuşuyorum; golden rose’un bu kalemleri oldukça güzel diyebilirim. jelimsi bir yapıdalar, göz kapağına sürüldükten bir süre sonra sabitleniyorlar. sürümü çok yumuşak, uygun renkleri hafif sedefli far gibi bile kullanılabilir ki ben kahveyi bazen o şekilde alt kirpik dibime sürüp dağıtarak kullandım. alerji ya da hassasiyet yaratmadı, göz kapağımı acıtmadı, çok kolay dağılıyorlar zaten. handikapı ise kalıcı olmamaları, 3-4 saate renk, en azından alt kirpik dibinden kesinlikle uçuyor.

https://www.suslusozluk.com/golden-rose-metals-metallic-eye-pencil?i=891890

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara