Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Sosyetik Yaşam Koçu Şeyda Coşkun’a Sağlık Bakanlığından Uygulama

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü diplomasından başka sağlık hizmeti vermeye yönelik bir yetki belgesi olmamasına karşın sosyetik güzellere ve ünlü kişilere diyet listesi hazırlaması ile üne kavuşan sonrasında şikayet üzerine sağlık bakanlığının tarafından inceleme başlatılan Şeyda Coşkun’un izinsiz ve yetkisiz sağlık hizmeti verdiği kesinleştikten sonra gerekli cezai işleminde yapıldığı basın aracılığı ile duyurulmuştu.

Gazete ve televizyon programlarında zayıflamak ile ilgili pek çok diyet programı da paylaşan Şeyda Coşkun Gülben Ergen , Derya Baykal bu ünlü isimleri arasında. Hatta Şeyda en çok Hadise’nin bir deri bir kemik kaldığı zamanlarda en popüler diyetisyenler arasında görülüyor ancak sonrasında Hadise ile Şeyda Coşkun mahkemelik bile oldular. Hadisenin ise şimdilerde Seda Çayhan ile çalıştığını ve çok memnun kaldığını da yine kendisinden öğreniyoruz.

Yaşam koçu mesleğini icra ettiğini belirten Şeyda Coşkun ise şu aralar yaşam koçu olarak ünlü isimlerin yanında olmaya ve Eski bakan Fikret Orman ile olan evlilik dedikoduları ile magazin programlarında konuşulmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Dietto Ürünü
Zayıflama Çayı Fiyatı Ve Özellikleri
Zayıflama Çayı Nedir?
Doğadan Kayısı Çayı Zayıflatırmı Faydası Varmı?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara