Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Sibel Tüzün Yaşlandıkça Güzelleşiyor

90’larda genç olanlar bilirler o zamanların aykırı sanatçısı Sibel Tüzün özellikle yanlardan kazıttığı aykırı saç modelleri- uzun boyu ve güzel vücudu ile bilinirdi. 90’larda başarılı bir çıkış yapan Sibel zaman zaman yeni şarkılar çıkararak müzik dünyasında bende vardım demeye devam ediyor. Ayşe Sibel Tüzün 1971 Doğumlu yani 49 yaşında olmasına rağmen özellikle güzel diri vücudu ve git gide daha güzel olan cildi ve fiziği ile dikkat çekiyor.

2012 yılında Survivor’a da katılan ama kısa sürede elenen Sibel Tüzün bir instagram hesabına sahip değil şu aralar eski kocası ile yaşadığı pürüzler ile magazin gündeminde yer alan Sibel Tüzün’nün son hali

Köpek Dünyası

Bu da 2019’da Sibel Tüzün’ün şarkıcı olarak çeşitli konser ve club afiş görselleri. Neredeyse 50 yaşında olmasına rağmen son derece çekici olduğunu söyleyebiliriz. Kolundaki dövme de 20 senedir kendisi ile birlikte. Sanıyorum kendisi de sıkılmıştır artık bu kocaman dövmeden.

Sibel Tüzün ve eski hali. Kısa saçları ateş bakırı saç rengi ile aslında kendisine yakışmayan bir tarz. Zaten burnu çok büyük ve yüzü de uzun. Bu kısa saç kesimli saçlar kendisine kesinlikle yakışmıyor.

Sibel Tüzünün yine eski hallerinden uzun ve karamel ışıltılı saç rengi.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri
Seda Bakan Erel Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara