Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

La Roche Posay Lipikar Baume+Ap Krem

La Roche Posay Lipikar Baume+Ap Krem Benim başarılı bulduğum bir cilt kremi. Özellikle kuru ve alerjik ciltler için. Bir Fransız markası olan La Roche Posay her cilde uygun mükemmel denebilecek , cilt bakım ürünleri üretmekte. Akneli ciltler, yağlı ciltler, karma ciltler, çok kuru ve alerjik ciltler için ürünleri mevcut.

Çok kuru ve atopik- alerjiye meyilli cildi olanlar için Lipikar Baume Ap+ adında bir serisi bulunuyor. Eczanelerden ve online olarak alabilirsiniz. 75 ml 45 tl – 400 ml 120 tl

Bu krem bebeklerde,çocuklarda ve yetişkinlerde görülen aşırı kuruluk hassasiyeti olan, çok kuru, tahriş olmuş, kaşıntıya eğilimli ciltlerin kullanmasına uygundur.

Krem oldukça yoğun yapılı, kokusuz , parabensiz ve büyük bir ambalaja sahip. Aylarca kullanabilirsiniz 200 ml.

Kullanımı: Nohut büyüklüğünde alıp cildinizin kuru bölgelerine iyice yedirerek uygulayın. Sabah akşam uygulamaya uygundur.

Ürün hakkında görüşümüz: Krem vaadettiği tüm özellikleri yerine getiriyor. Cildi yumuşacık yapıyor ve kurulukları kabuklanmaları gideriyor. Kokusuz olması rahatsız etmemesi açısından çok iyi bir özellik. Ciltte reaksiyona kaşıntıya sebep olmuyor bebeklerde bile kullanabilirsiniz.

La Roche Posay Lipikar Baume+Ap Kremi google alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz.

Ayrıca diğer cilt bakım ürünleri kategorimizden cildiniz uygun olabilecek cilt bakım ürünleri inceleme yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Arap Kızı Kremi Nedir?Kullanıcı Yorumları
Sinoz Leke Kremi Nedir Kullanıcı Yorumu
Tamanu yağı Faydaları ve Kullanıcı yorumları
Benri Güneş Kremi 50 Spf+ Kullanıcı Yorumu

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara