Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Clinique High Impact Maskara ve Kapatıcı

zamedya

Clinique markasının ara ara piyasaya sürdüğü ve birçok online siteden alabileceğiniz maskara ve kapatıcıyı hep birlikte inceleyelim.

Ürün çift taraflı olarak karşımıza çıkıyor bir tarafı maskara bir tarafı kapatıcılı. Ambalajı oldukça küçük bu sebeple seyahat ürünü ya da makyaj çantasında taşımalık gibi düşünebilirsiniz. Fiyatı onlinede 30-40 tl arasında.

Köpek Dünyası

High İmpact maskara zaten Clinique markasının oldukça popüler bir ürünü. Günlük kullanıma uygun, akmayan bulaşmayan şahane bir maskara.

Clinique High Impact  Maskara ve Kapatıcı
Clinique High Impact Maskara ve Kapatıcı

Kapatıcı- concealer kısmı ise açık ( light) renkte sarı alt tonlu bir renk barındırıyor. Oldukça yoğun yapılı nemli süngerle uygulandığında başarılı el ya da fırça için uygun değil. Biraz kurutan bir yapısı var ve çizgilere dolma yapabiliyor.

Uygulama: Concealeri birkaç nokta halinde göz altınıza sürüp nemli süngerle dağıtın. Ardından maskarayı kirpikleri tarar gibi sürün. Zigzag hareketlerde yedirin volum verin.

 Maskara ve Kapatıcı
Maskara ve Kapatıcı

Ürün hakkındaki görüşümüz: Ürünün maskara kısmı en başarılı olan taraf. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve asla ağırlık yapmıyor. Ilık suyla bile kolaylıkla çıkarabilirsiniz.Kapatıcı kısmı ise kapatıcılığı orta seviyede hafif kurumaya müsait. Cildi kuru olanlar uzak durmalı. Fena değil diyebiliriz.

Clinique High Impact
Clinique High Impact

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pirinç Suyu / Sütü Nasıl Yapılır?
Holografik Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?
Neon Makyaj Nedir? Nasıl Uygulanır ve Makyaj Malzemeleri
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara