Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Pastel Sunlight Aydınlatıcı

Yüzün belirli bölgelerini ön plana çıkarmaya yarayan highlihter yani aydınlatıcı ürünler son zamanlarda makyaj dünyasında zirveye oturdu.

Başlangıçta yalnızca elmacık kemiklerinin üzerine, burun ve dudak üstüne hafif bir ışıltı katmak amacıyla kullanılan aydınlatıcılar şimdilerde farklı renk tonları ve ışıltılar kazandı.

Köpek Dünyası

Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle bildiğimiz Pastel markası da aydınlatıcı konusunda oldukça paşarılı ürünler üretiyor. Bütün kozmetikçilerde mevcut 12-17 tl arasında fiyatı var.

Pastel Sunlight Aydınlatıcı

Pastel Sungliht Aydınlatıcı daha doğal bir güneş ışıltısı katmayı vaat ediyor. O halde gelin bu yeni çıkan aydınlatıcıyı bir gözden geçirelim.

-Bronz bir aydınlık kazandırıyor.

-Yüzün bölgelerine doğal güneş ışığı etkisi katıyor.

-Likit bir aydınlatıcı.

-Oje gibi aplikatörü bulunuyor.

Ürün hakkındaki görüşümüz: Eğer daha önce Pastelin moonlight aydınlatıcısını kullandıysanız ya da denediyseniz Sunlight’ın daha az simli olduğunu fark edebilirsiniz. Bu özelliği de daha doğal bir görünüm vermesini sağlıyor. Eğer makyajınızda ışıltı katmak ama bir o kadar da doğal bir sonuç istiyorsanız kesinlikle Sunlight bunun için ideal.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara