Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Şelale Gül Suyu

Gül suyunu seven kadınlar arındırıcı ve ferah tazeliği severler. Şelale Gül Suyu bunu sağlayabilir. Benim değil ama annemin makyaj masasında sıklıkla gördüğüm gül suları annemin doğal ürünleri tercih etmesinin bir sonucu olarak her daim bulunuyor.

Ürün büyük beyaz bir şişede karşımıza çıkıyor. Altın renkli kapağı oldukça şık. Mis gibi gül kokuyor. Şeffaf renkte suyu bulunuyor.

Uygulama: Pamuk disk üzerine döküp yüzüme uyguluyorum. Tıpadaki ufak delik çok fazla ürünün çıkmasına izin vermeyip israfı önlüyor. Rahatlıkla dozunu ayarlayabilirsiniz.

Şelale Gül suyu Kullanıcı yorumları
Şelale Gül suyu Kullanıcı yorumları

Ürün hakkındaki görüşümüz:

Hiçbir olumsuz durum ile karşı karşıya kalmadım. Cildimi ferahlattı ve tahriş etmedi. Makyajdan kalıntı varsa onu da temizledi. Canlılık ve temiz bir his verdiği gibi cildimi de yumuşattı diyebilirim.Yaz aylarında kullanıma başladığım için püskürtücü şişeye aktarıp Body Mist (Vücut Spreyi) gibi kullandım.Çok bunaldığımda serinlemek için yüzüme,kollarıma uyguladım. Hem hoş koku verdi hem de anında ferahlattı. 

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Arap Kızı Kremi Nedir?Kullanıcı Yorumları
Sinoz Leke Kremi Nedir Kullanıcı Yorumu
Tamanu yağı Faydaları ve Kullanıcı yorumları
Benri Güneş Kremi 50 Spf+ Kullanıcı Yorumu

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara