Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Şelale Gül Suyu

Gül suyu bildiğiniz gibi genellikle gıda maddelerinin içinde kullanılıyor. Biz kadınlar cilt bakımında doğal ürünler kullanmayı çok seviyoruz. Şelale markalı gül suyu da hem doğal hem de çok faydalı, cilt dostu.

”Şelale Gülsuyu Dünya’nın ve Türkiye’nin en kaliteli Isparta Gül çiçeği yapraklarının su buharı distilasyonu ile elde edilir. Tamamen doğal olan Şelale Gülsuyu defalarca filtreden geçirildikten sonra ambalajlanır.”

Köpek Dünyası

Ürün büyük beyaz bir şişede karşımıza çıkıyor. Altın renkli kapağı oldukça şık. Mis gibi gül kokuyor. Şeffaf renkte suyu bulunuyor.

Uygulama: Pamuk disk üzerine döküp yüzüme uyguluyorum. Tıpadaki ufak delik çok fazla ürünün çıkmasına izin vermeyip israfı önlüyor. Rahatlıkla dozunu ayarlayabilirsiniz.

Şelale Gül suyu Kullanıcı yorumları
Şelale Gül suyu Kullanıcı yorumları

Ürün hakkındaki görüşümüz:

Hiçbir olumsuz durum ile karşı karşıya kalmadım. Cildimi ferahlattı ve tahriş etmedi. Makyajdan kalıntı varsa onu da temizledi. Canlılık ve temiz bir his verdiği gibi cildimi de yumuşattı diyebilirim.Yaz aylarında kullanıma başladığım için püskürtücü şişeye aktarıp Body Mist (Vücut Spreyi) gibi kullandım.Çok bunaldığımda serinlemek için yüzüme,kollarıma uyguladım. Hem hoş koku verdi hem de anında ferahlattı. 

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 140 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Gününe Özel Orijinal Hediye Fikirleri
Avon Zambak Gardenya Vücut Kremi
Nivea Detoks Yüz Yıkama Köpüğü

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara