Tüm Saç Renkleri

Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Bu konumda sizlere cilt sağlığı için son derece önemli olan ve makyaj temizleme rutini için üretilmiş Nivea BB Clean Makyaj Temizleme Suyu’ndan bahsedeceğim.

Son zamanlarda Nivea yepyeni ürünlerle çıktı karşımıza. BB-Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu da bunlardan bir tanesi. Yaz geldiğinde hepimiz BB kremler kullanmaya başlıyoruz ve bu kremleri temizleyen özel bir ürün de gayet ilgi çekici geldi benim açımdan.

Köpek Dünyası

Ürün 200ml’lik şeffaf ambalajda ve misel solüsyon formunda. Hem göz hem de yüz makyajını temizlemeye elverişli. Hassas ciltler için uygun. Birçok kozmetik markette 15-20 tl arası satışa sunuluyor.

Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu


Ürünü uygulama şekli: Makyaj temizleme pamuğuna döküp ilk önce göz makyajımı temizliyorum.Biraz gözümde bekletip maskarayı yumuşatmasını sağlıyorum. Başka bir pamuğu da yüzümü temizlemede kullanıyorum.

Ürün hakkındaki yorumumuz: Ben ürünün arındırma ve temizleme özelliklerini beğendim. Normalde göz makyajımı çıkarırken misel solüsyonları değil de çift fazlı ürünleri tercih ediyorum ama bu ürün çift fazlıları aratmadı diyebilirim. Göz makyajını temizleme konusunda onlar kadar olmasa da başarılı. 2 tane kare pamuk göz makyajını temizlik için yeterli oluyor.

Olumsuz bulduğum özellikleri: Ürünün kokusu. Yapay bir plastik kokusu var. Bunun dışında ürünün kapak tasarımını beğenmedim zor açılıyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 45 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Golden Rose Terracota Far Kullanıcı yorumu
Pretty By Flormar’110′ Göz Kalemi
H&M Kaş Sabitleyici Vaks
Avon True Colour Black Maskara Kullanıcı Yorumları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara