Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Tuğba Özay Saç Rengi ve Modelleri

Güzelliği ile olmasa da uzun boyu ve tartışmalara konu olan magazinsel hareketleri ile uzun yıllar Türkiye’de fazlasıyla konuşulan kadınlardan biri haline gelen Tuğba Özay sarı ve karamel saç renklerini en azından ünlü olduğu dönemden bu yana kullanmaya devam etmiştir.

Uzun bir yüzü, yine uzun bir burnu hafif sağa çekik dudakları ve dudaklarının hemen önde belirleyici bir beni bulunan Tuğba Özay’ın açık kahverengi gözleri, kalın ve biçimli kaşları olduğunu söyleyebiliriz. 1978 doğumlu 42 yaşındaki Eski manken, oyuncu ve şarkıcı olan Tuğba 1.82 boyunda oldukça uzun boylu bir kadındır.

Köpek Dünyası

Saç Rengi

İtalyan bir adam ile evlenip ( Ludovic fattizzo ) sonrasında boşanan Tuğba Özay şimdilerde magazinden oldukça uzak duruyor.Doğal saç rengi Koyu kumral olan Tuğba genellikle küllü sarı , ve açık küllü sarı saç renklerini kullanmayı tercih etmiş.

Saç kesimi ve saç modeli olarak oldukça sıradan düz kesimleri tercih eden ve genellikle aynı renk 10.1 Açık küllü sarı ( palette ve Loreal 9 Sarı ) saç renkleri ile elde edebilirsiniz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri
Seda Bakan Erel Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara