Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Tuğba Özerk Saç Rengi ve Modelleri

Uzun ve köşeli yüzlü bir kadına hangi saç modelinin yakışması gerektiği ile ilgili bir örnek arıyorsanız kesinlikle Tuğba Özerk’in saç değişimlerine ve saç kesimlerine bakabilir. Küçük gözleri, çıkık alnı uzun bir surat ve çene yapısı ile saç modeli olarak oldukça uzun ve dolgulu kabarık ve dalgalı ( tıpkı aşağıdaki gibi ) Saçlarının kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Uzun ( 1.73 ) Zarif ve çekici bir vücut yapısı olan Tuğba Özerk’in ten renginin açık buğday cilt alt tonunun ise soğuk olduğunu söyleyebiliriz. O nedenle gerek makyajında gerek saç renginde daha sıcak renklerin kendisine yakıştığı çok net bir şekilde belli oluyor.

Köpek Dünyası

Örneğin hemen alttaki fotoğraflara baktığımızda daha soluk yapılan makyaj ve koyu tonlardaki saç rengi ile yüzü oldukça soluk görünmekte.

Kesinlikle bok kesim uzun saçların kendisine yakışmadığını söyleyebiliriz. Ancak kendisinin bu saç modelini zaman zaman tercih ettiğini görüyoruz. Zaten oldukça uzun bir yüze ve küçük gözlere sahip olduğu için daha hacimli saçlar tercih etmeli.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 179 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri
Selen Seyven Saç Rengi ve Modelleri
Yüz Tipinize Uygun En güzel 40 Kahkül Kesim Saçlar

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara