Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Tuğba Özerk Saç Rengi ve Modelleri

Uzun ve köşeli yüzlü bir kadına hangi saç modelinin yakışması gerektiği ile ilgili bir örnek arıyorsanız kesinlikle Tuğba Özerk’in saç değişimlerine ve saç kesimlerine bakabilir. Küçük gözleri, çıkık alnı uzun bir surat ve çene yapısı ile saç modeli olarak oldukça uzun ve dolgulu kabarık ve dalgalı ( tıpkı aşağıdaki gibi ) Saçlarının kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Uzun ( 1.73 ) Zarif ve çekici bir vücut yapısı olan Tuğba Özerk’in ten renginin açık buğday cilt alt tonunun ise soğuk olduğunu söyleyebiliriz. O nedenle gerek makyajında gerek saç renginde daha sıcak renklerin kendisine yakıştığı çok net bir şekilde belli oluyor.

Örneğin hemen alttaki fotoğraflara baktığımızda daha soluk yapılan makyaj ve koyu tonlardaki saç rengi ile yüzü oldukça soluk görünmekte.

Kesinlikle bok kesim uzun saçların kendisine yakışmadığını söyleyebiliriz. Ancak kendisinin bu saç modelini zaman zaman tercih ettiğini görüyoruz. Zaten oldukça uzun bir yüze ve küçük gözlere sahip olduğu için daha hacimli saçlar tercih etmeli.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Saç Kesim Modelleri
Ters Ombre Nedir? Renkleri
Saç Fırçaları (taraklar) Hangi Saç Tipi İçin Kullanılır?
Aslı Bekiroğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara