Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Tülin Özen Saç Rengi ve Modelleri

Türk kadın oyuncularının en güzel gözlü kadınlarından Tülin Özen’nin yüz simetrisi, gözleri kaş şekli ve saç rengi ile Türkiye’nin en karakteristik en güzel Tiyatro / Sinema ve dizi oyuncusu olduğunu düşünüyorum. 1979 İskenderun doğumlu 40 yaşına basan Tülin Özen minyon sayılabilecek bir fiziğe sahip olmasına karşın bana göre son derece de çekici bir kadındır.

Zayıf ve kısa boylu bir kadın olmasına karşın ( 1.63 boyunda ve 52 kilo ) yaşına rağmen inanılmaz güzel, çekici ve bana göre romantik bir havası olan Tülin Özen’in deniz mavisi gösleri açık buğday ten rengi, Notr cilt alt tonu ve hafif dalgalı ince telli uzun saçları vardır.

Köpek Dünyası

Doğal saç rengi olan Tülin sıcak tonlarda kahverengi saçları tercih etmekte. Hem soğuk kumral saç renkleri hem de daha sıcak olan bakır – kızıl – kızıl kahve gibi saç renklerini tercih edebilmektedir. Sarışın olmayı hiç tercih etmemiş olsa bile son derece doğal ve güzel bir sarışın olacağını tahmin ettiğim Tülin Özen’e her renk tonunun yakıştığını söylemek sanıyorum ki yanlış olmayacaktır.

Özellikle sıcak kahve olarak çikolata kahverengi saç rengini sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 179 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara