Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Yasemin Ergene Saç Modelleri ve Rengi

2019 Güncelleme: İzzet Özilhan ile evlenen Yasemin Ergene daha sonra Özilhan soyadı ile anılmaya başladı. Oyunculuğu bırakıp bir daha dizi ve sinemalarda yer almayan Yasemin Özilhan artık Instagram’da marka yüzü olarak kendini gösteriyor 2019 yılında yer alan stil değişimi oldukça göze çarpıcı.

Adını en çok Doktorlar dizisi ile duyuran ve yıldızı da bu dizide parlayan güzel yıldız Yasemin Ergene‘nin hayatı, saçları, kıyafetleri ve makyajı ile en beğenilen güzellerden. Özellikle saç modelleri ve renkleri ile adından sıkça söz ettiren güzelin son zamanlarda kullandığı perçemli kumral saçları hem kendisine çok yakışmış hem de saçlarına bambaşka bir hava katmış.

Köpek Dünyası

Yasemin Ergene’nin en güzel saç modelleri ve renklerinden oluşan fotoğraf albümüne bir göz atın 😉 Özellikle Doktorlar dizisinde koyu kumral rengini kullanan Ergene, şimdilerde saçlarını daha açık bir renk olan küllü sarı ile kullanıyor.

2019’da Yasemin Özilhan Saç Stilleri

Kendi saç rengini ve çikolata kahverengi saç rengini kullanmayı çok seven Yasemin Özilhan genellikle omuzlarına kadar uzanan saçlarını genellikle toplayan Yasemin Bob ve orta uzunlukta kesimleri kullanmayı tercih ediyor ancak bu seviyede bir uzunluğun kendisine yakışmadığını da belirtelim.

Vücudunun ne kadar fit olduğunu bu fotoğrafta görebilirsiniz. Resmen six pack’leri ortaya çıkıyor gibi. Ancak yine de Türk beğenisine göre biraz zayıf gibi.

Abiye elbisede ise göğüs kısmı gerçekten çok zayıf olduğu için hiç hoş çıkmamış.

Doktorlar Dizisinden

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 1746 yazı
Sule
Sule
Merhaba !! Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz. sule@bakimlikadin.net
Şunlar da ilginizi çekebilir
Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modelleri
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri
Selen Seyven Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara