Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Bir zamanların Sarışın Güzeli Yeliz Yeşilmen

1978 doğumlu yani 41 yaşında olduğu hali ile bundan 20 sene önce yani 21 sene önce ekranlara ilk çıktığı ve özellikle Çarkıfelek yarışmasındaki fiziği ve güzelliği arasında önemli farklar olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bunda iki çocuk annesi olması – Yaşının ilerlemesi – kilo alması gibi etkenleri de sayabiliriz. Çarkıfelekten sonra Aşkım Aşkım Dizisi ile de çok sevilen – saf aptal genç güzel ve çekici bir kadını son derece başarılı bir şekilde canlandıran Yeliz Yeşilmen sonrasında bir kaç dizi ve Film’de oynasa da ilk projeleri kadar başarılı olamadı.

2010 Yılında Ali Uğur Akbaş ile evlenen ve iki çocuğu olan Yelis Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş zaman zaman magazinde sansasyonel haberlere konu olmuyor değil.

Köpek Dünyası

Öncelikle Yeşim’in kocası Ali Uğur Akbaş ve Ali’nin eski eşi Gülbin Vardar ile aldatma konusu gündeme gelmişti. Şimdi ise Ali Uğur Akbaş ‘ın yatakta kahvaltı yaparken ki fotoğraflarının yayınlanması ve bunu yayınlayan gazeteciye Ali Uğur Akbaş’ın tehdit etmesi ile başlayan polimikler. En son Ali Uğur Akbaş için çıkarılan yakalama kararı.

Saç Rengi ve Modelleri

Bir zamanların sarışın güzeli Yeliz Yeşilmen uzun sarı saçları’nı 40 yaşında da hala saç rengi olarak devam ettirmekte. Ancak sürekli saçlarını açmak ve boyamaktan saçları zayıflayan seyrelen ve zayıflayan eski saçlarından pek fazla eser kalmadığını da görüyoruz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 179 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri
Selen Seyven Saç Rengi ve Modelleri
Sema Aydemir Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara