Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Essence – Kaş Kalemi Kullanıcı Yorumları

Kaşlarınıza herhangi bir şey uygulamadığınızda daha doğal duruyor, doğru. Fakat yine doğal duracak şekilde kaşlarınızı doldurmanız da mümkün.

Makyajı kaşlarınızın gösterdiği konusunda aynı fikirde miyiz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyim. Seyrek kaşlara sahip bir kadın olarak kesinlikle iki türlüsünü de denedim.

Köpek Dünyası
Essence – Kaş Kalemi

Essence ürünlerine Gratis mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de beklentileri karşılayan birçok ürün yelpazesine sahip Essence, kaş kalemi konusunda da beni yanıltmadı.

Essence –  The Eyebrow Pen kalıcılığı ve kolay şekillendirmeyi sağlayan özel keçeli ucuyla ürünü doğru uygulamanızı sağlıyor.

Böylelikle kalıp gibi duran, fazla fazla paralar harcadığınız halde yapay görünümlü diğer uygulamaları rafa kaldırabilirsiniz. 😊

Ürünün güncel fiyatı 19,45 TL’dir.

Kullanıcı Yorumları

 Fiyat performans oranı gerçekten de çok iyi olan bir kaş kalemi. Açık kumral kaşlarım için blonde rengini kullanıyorum. 4 rengi var. yapısı da çok iyi ne çok sert ne de çok yumuşak. kalıcılığı orta diyebiliriz ama günü kurtarıyor. kapağında küçük tarağı olması da artı yönlerinden biri.

https://www.suslusozluk.com/essence-kaş-kalemi?i=720173

Ben hiç beğenmedim. kaş farları bana koyu geliyor evet en açık rengi bile koyu geliyor.

Fiyat performans açısından çok iyi diyebileceğim kaş kalemi. koyu renkteki kaşlarım için dark brown rengini kullanıyorum. doğal ve kalıcı bir doldurma sağlıyor. bu renkte kızıllık yok, oldukça küllü ve mat bir renk bu yüzden kaşlarımla rengi iyi uyum sağlıyor. yapısı sert değil ama aşırı yumuşak da değil.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 21 yazı
cerideas
cerideas
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara