Tüm Saç Renkleri

Makyajı – Bakımsızlığı ve Rüküşlüğü ile Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe gerçekten ilginç bir kadın. Sürekli televizyon ekranlarına çıkan, Magazin fotoğraflarında olabildiğince bakımsız, çökük gözler, sürekli hatalı yapılan makyaj çoğu zaman rüküşlükte sınır tanımayan absürd kıyafetler, yeşil mi – sarı mı kahverengi mi olduğu belli olmayan saç renkleri, zayıf, güçsüz saçlar, son derece zayıf bir yüz ve kalın kaşlar.

İnanılmaz bir yeteneğe sahip olan ve yaratıcı kişiliğine son derece saygı duyduğum Yıldız Tilbe’nin bu kendisine özgü rahatlığı, umursamazlığı aslında çok taktirle karşılanabilecek bir durum. Öyle ki toplumdaki bu ilgi, güzellik ve şıklık algısına adeta kendisi bir eleştiri.

Kurabiye Fincan

Ancak sitemiz güzellik , saçlar , stil konuları içerdiğinden oluştuğu için Yıldız Tilbe ile ilgili de bir şeyler yazmak gerektiğini düşündük.

Saç rengi

Ten rengi beyaz cilt alt tonu sıcak olan Yıdız Tilbe’ye kesinlikle sıcak saç rengi tonları yakışmıyor. Zaman zaman bu saç renkleri ile karşılaştığımızda yüzünün soluk ve kendisinin de oldukça yaşlı göründüğünü söyleyebiliriz.

Bu nedenle kendisi daha koyu tonlar’da ve belki de küllü tonlarda saç renklerini deneyerek güzel örneğin Platin küllü kristal gibi daha farklı ve güzel sonuçlar elde edebilir.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 142 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara