Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Yüksel Ak Saç Rengi ve Modelleri

Şenol İpek ile evlendikten ve 2004 yılında boşandıktan sonra magazin gündeminde sıklıkla gündem olan bana göre Türkiye’nin en güzel kadınlarından. Şaşırtıcı bir şekilde latin çekiciliği olan Yüksel Ak 1984 İzmir doğumlu.
2000 yılı Türkiye güzeli seçilen Yüksel Ak Miss World 2000’de 3. seçilmiştir. Tarzı ve güzelliği ile şaşırtıcı bir şekilde Penelope Cruz, Salma Hayek’e benzediğini de söyleyebiliriz.

2005 yılında ise kariyerini bir kenara iterek İzmir’in en zengin ve köklü ailelerinden olan Rimer Ailesinden Osman Rimer ile evlenmiştir. Şimdilerde yine tüm güzelliğini sosyal hayatını instagramdan paylaştığı fotoğraflar ile takip edebiliyoruz.

Köpek Dünyası
Yüksel Ak Karamel kahve saç rengi
Yüksel Ak Karamel kahve saç rengi

Saç Rengi

Doğal saç rengi orta kahverengi olan Yüksel Ak’ın ten renginin buğday ten ve cilt alt tonunun notr olduğunu söyleyebiliriz. O nedenle saçlarında hem küllü tonlar hem de karamel gibi sıcak tonlar kullanabilmektedir.

Saç stili ve rengi olarak dünyaca ünlü latin güzeller gibi ( ki hepsi kavruk tenli ) saç dipleri genellikle küllü orta kahve renginde ve saç uçlarına doğru karamel dore saç rengini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bu rengi ve saç stilini elde etmek için ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Yüksel Ak'ın muhteşem saçları
Yüksel Ak’ın muhteşem saçları

Öncelikle Yüksel Ak’ın gerçekten çok güzel bir yüz simetriği ve farklı bir çekiciliği olduğunu belirtmek isterim.

Yüksel Ak ten rengi

Saç Kesimi ve Modelleri

Bir kadının güzelliğini en net gösteren faktörlerin başında saç renkleri, saçların canlılığı, saç tellerinin sağlığı ve saç kesimi gibi faktörler gelmektedir. Yüksel Ak’ın çekiciliğinin en önemli nedenlerinden biri ten rengine uygun bir saç rengi tercihi, sağlıklı canlı saçlara sahip olmasıdır. Uzun saç kesimlerini tercih eden Yüksel Ak omuzlarına kadar dökülen dolgun, hafif dalgalı saç stilini genellikle tercih etmektedir.

Yüksel ak
Yüksel ak saç rengi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara