Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Erkekler için Mezuniyet Balosu Kıyafet Önerileri

Erkekler Mezuniyet partileri yada balo gecelerinde nasıl giyinmeli bu konuda bunlar üzerinde duracağız. Sitemiz kadın sitesi olmasına rağmen mevzu mezuniyet gecesi olunca oldukça fazla istek alan Erkekler için stil önerilerini de burada yayınlamak istedim.

Öncelikle Erkekler özellikle genç kızların çok büyük önem verdiği bu mezuniyet balosunda nasıl giyinmemeli onlardan bahsedeceğim.

Dikkat Çekmek için Keko ve Çomar Etiketi Yemeyin

Biliyoruz dikkat çekmek için daha farklı tazlar, göz alıcı renkler ve renkler daha iddialı ayakkabı – kemer seçimi yapabilirsiniz. Ancak unutmayın bir bütün olarak algılandığında giyim tarzını bir uyumu sağlamalış Aşağıdaki fotoğraf son derece iddialı olabilir ancak çoraplara dikkat !! Ayakkabılar çok parlak ve en az 1 numara büyük görünüyor. Kısa paça – ayakkabı ve özellikle çorap seçimi çok kötü.

İşte doğru bir tercih. Renk uyumu mükemmel, Zaten Ceket ve pantolon seçiminin çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız ceket cebine taktığı beyaz gülün pek başarılı olmadığını söyleyebilirim. Kemer seçimi – çorap ve ayakkabı seçiminin de çok başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Erkekler İçin Mezuniyet Takım Elbise Önerileri

Aşağıda farklı tarzlarda 16 ile 18 yaş arasında erkeklerin giyebileceği şık takım elbise modellerini bulabilirsiniz. Bu takım elbiseler dışında ceket olmadan sadece gömlek ve kumaş pantolon ile de mezuniyet balosuna katılabileceğinizi belirtmek isterim.

Gömlek Seçimi

Mezuniyet balosunda gömlek seçiminin de son derece önemli olduğunu belirtelim. Eğer takım elbise giymek istemiyorsanız gömlek seçiminin çok daha önemli olduğunu belirtelim. Dar kesim slim gömleklerin duruşunun çok önemli olduğu düğme bölgesinin patlamaması için bu kısmın kapatılmasının önemli olduğunu da belirtelim.

Yazar Hakkında
Toplam 208 yazı
Buket
Buket
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Mezuniyet Elbisesi Modelleri
2020 Mezuniyet Balosu Parti ve Törenler İptal ediliyor
En Güzel 100 Mezuniyet Elbise Modelleri
Kırmızı Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara