Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Yeşim Ceren Bozoğlu İnanılmaz değişim – Saçları ve Yeni Tarzı

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun inanılmaz değişimini bu konuda bütün yönleri ile ele almak istedim. Sadece kilo vermekle kalmayan – Gençleşen – Güzelleşen saç rengi ve saç kesimi ile bile inanılmaz bir değişim geçiren Yeşim Ceren 1974 doğumlu olduğunu yani 46 yaşında bir kadın olduğunu son 2019’daki resmi instagram hesabındaki fotoğraflara baktığınızda inanmanız gerçekten mümkün değil.

Kilolu olduğu hali ile 45 yaşlarında gösterirken kilo verdiği son halinde ise henüz en faz 30 yaşında bir kadın gibi göründüğünü de belirtmeden edemeyeceğim.

Köpek Dünyası
Yeşim Ceren Bozoğlu’nun son hali

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun inanılmaz değişimini aşağıdaki fotoğraflarda ve 2019 yılındaki son instagram fotoğraflarından görebilirsiniz. Bir kadının fizisel güzellik anlamında bu kadar değişiyor olması yani kilo sorunun güzellik algısında bu kadar etkili olması gerçekten çok şaşırtıcı. Kilolu olduğu fotoğraflar cildi ve yüzünün aldığı form ile yazıfladığı zaman ki cildi , gözleri , bakışları, yüz hatları inanılmaz derecede farklı.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun ilk hali diyemeyiz belki ama zayıfladığı değişimden önceki kilolu hali diyebiliriz.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun kilolu hali

Saç Rengi

Kilolu olduğu halinde sıradan bir saç rengi genellikle kendi doğal kahverengi saç renklerini tercih eden Yeliz Ceren zayıfladığında platin sarısı – küllü kristal saç renklerini tercih ettiğini görüyoruz. Bu saç rengi özellikle bu formdaki ( kilo – yaş ve tarz ) kadınlara ne kadar yakıştığını özellikle Yeliz Ceren’de net bir şekilde görüyoruz.

Saç Kesimi ve Stili

Saçları zayıf, ince telli görünse de küt, dağınık ve dalgalı saç kesimi ile oldukça güzel bir tarz yakaladığını söylemek mümkün. Tarz olarak da çok güzel bir ahenk yakalayan Yeliz Ceren hem giyim stili, hem makyajı ve saç kesimi ve saç rengi ile son derece güzel bir kadın olduğunu bize net bir şekilde gösterdi.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 179 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Rehber:Sarı Saç Rengi Tonları
Ombre Saç Modelleri ve Renkleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara