Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2019 Sonbahar Modası

Moda dünyası Moda tasarımcılarının defilelerinde sundukları ve moda dergilerinin editörleri tarafından yorumlanan trendler ile şekillense de 2019 Sonbahar modası denilince instagram’da en beğenilen paylaşımların sokak modası paylaşımları olduğunu görebiliriz.

Bu konuda hem moda tasarımcılarının ortak temaları, tasarım ayrıntılarından derlenen trendler hem de sokak stillerinin bir derslemesi olacaktır.

2019 Sonbahar Modası Neler İçeriyor?

Devasa çantalar Milano ve Newyork moda Haftasında ne kadar çok gözümüze sokulsa’da gerçek sokak modasında dev çantaların izi bile yoktu.

Dev Çantalar

dev çantalar ve 2019 sonbahar modası
 Michael Kors, Rejina Pyo ve Proenza Schouler

Büyük çantalara ihtiyaç duymasak bile kombinlerimizde tarz yaratabilecek düzeyde bazen ihtiyaç duyabiliyoruz. Yine de ben Türkiye modasında devasa çantalara hiç rastlamadım. Bizim için gerçekçi değil.

Itty Bitty Çantalar

Itty-bitty İngilizce anlamı ile minicik , minnacık anlamına gelmekte. Genellikle bebek ve çocuk modasında kullanılsa’da 2019’da minik çanta modellerinin oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz.

 Itty-bitty çanta
Bu küçücük çantaların da bizim için anlamı yok..

Orkide ve Mor Renk

Açıkçası ben Türk abiye elbiselerinde mor- menekşe renk abiye elbiseler pek rastlamıyorum ama orkide renginde elbiseler bu sene moda tasarımcıları tarafından çok kullanılıyor.

Menekşe renk elbiseler
Soldan Sağa: Kurur Van Noten, Christian Siriano, Michael Kors

Saten Kumaş Elbiseler

Versace, 90’ların saten elbiseleri bu sene sıklıkla kullanmakta ve moda defilelerinde de bu parlak, neon ve kontrast renkler sıklıkla kullanılmakta. Bu ipeksi kumaşlar Türkiye’de genellikle iddialı gece elbiseler ve Nişan elbiselerinde tercih edilmekte.

Saten Kumaşlar: Brandon Maxwell, Off-White, Felsefe Di Lorenzo Serafini

Brandon Maxwell ‘in 2020 koleksiyonu için tasarımcının resmi web sitesine bakabilirsiniz.

2019 Sonbahar Sokak Modası

2019 sonbahar kombinlerinden derlediğimiz sokak stillerine özellikle göz atmanızı öneriyorum. Son bahar renkleri ile uyumlu çok güzel stiller yakalayabileceğinizi düşünüyorum. Örgü kazaklarla kombinlerinizi renklendirmek için en güzel 100 örgü kazak modeline de bakabilirsiniz.

Kahverengi kazak ve pantolon kombini
2019 sonbahar kombinleri
2019 sonbahar kombinleri

Yazar Hakkında
Toplam 5639 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Renk Modası : Bakmadan Kombin Yapma
Haute Couture Nedir?
Moda Alışverişi için İndirim Kuponları Nasıl Sağlanır?
Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda

Yorumlar (1 Yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara