Tüm Saç Renkleri

2019 Sonbahar Kombinleri

Kasım ayına geldik ancak soğuklar yeni yeni hissedilmeye başlandı. 2019 sonbahar kombinleri özellikle Avrupa’daki kuzey ülkelerinde Polonya – Norveç – Finlandiya daha erken gelen sonbahar ve soğuklar ile birlikte doğanın güzelliği – kuruyan ve düşen yapraklar kahverengi ağaç gövdeleri ile iyi bir arka plan oluşturuyor. İşte bu arka fonların’da çok fazla beğeni almada önemli olduğunu düşünüyorum.

Sonbahar kombinlerinin stillerine baktığımızda etek – kazak ve pantolon kazak kombinlerinin son derece trend olduğunu görüyoruz. Geçen senelerdeki gibi Deri tayt yada tayt kazak kombinleri artık yer almıyor.

Kurabiye Fincan
2019 Sonbahar Kombinleri
2019 Sonbahar Kombinleri

2019 Sonbahar Kombinleri için Önerileri

Kahverengiyi simgeleyen doğanın renkleri sonbaharda her zaman trend olmuştur. Bu nedenle krem tonlar – kahverengi tonlar her zaman kurtarıcı ve ideal renkler olmuştur sonbahar ayları için. Triko seçimleri yine belirleyici olacaktır. Örgü kazaklar – Örgü Hırkalar yine en çok kullanılan kıyafetlerin başında gelmektedir.

sonbahar kazak pantolon kombini
Son Bahar Kazak Pantolon kombini

Hırkalar – suni deri montlar da en çok tercih edilen üst giyim stillerindendir. Tarzınıza göre kaban ve paltolar ofis kombinlerinde tercih edilebilir.

Palto ve etek kombini kahverengi
Palto ve etek kombini kahverengi
Sonbahar elbise kombini
Sonbahar mini etek kombini 2019
Sonbahar mini etek kombini 2019

Geçmiş Dönemlerdeki Sonbahar Kombinleri

Bir kaç sezon önce ve geçen sene derlediğimiz sonbahar kombinlerinden bir kaç örneği’de yine bu konuda sizlere göstermek istedim. Son 3 sezondur devam eden tayt – deri pantolon ve hatta skiny pantolon modasının bu sene pek tercih edilmediğini de rahatlıkla söyleyebilirim.

sonbahar-komb-2016-1
sonbahar-komb-2016-5
sonbahar-komb-2016-8
sonbahar-komb-2016-11

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5680 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara