Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2019 Kış Modası

2019 kış modası derlerken en çok yararlandığımız stiller sokak modası oluyor. Ünlü markaların moda haftasında yer alan defilelerinden ziyade Türkiye’de mağazaları bulunan moda markalarının 2019 kış modası için hazırladığı kıyafetlere bakmak daha yararlı oluyor. Çünkü sonuçta sokakta gördüğümüz stiller bu kıyafetlerden oluşuyor. Peki Sokak modasında kadınlar neleri tercih ediyor hep birlikte bakalım.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de salaş yani Oversize modası devam etmekte. Özellikle kapitone montlarda bunu rahatlıkla görebiliyoruz.

2019 Kış Modası Neler var?

Özellikle yün örgü hırkaların 2019’da son derece trend olduğunu söyleyebiliriz. Zara , Mango , Koton gibi moda markalarında da daha sade ve düz olsa da yün uzun ( çoğu suni yün ) hırkalar bulmak mümkün.

2019 yılında etnik bohem kazak ve hırkaların son derece trend olduğunu ve çok beğenildiğini belirtelim. En çok okunan konularımızdan olan örgü kazak modellerimize bakarsanız bu kazaklardan pek çok farklı tarzı görebilirsiniz.

Kış aylarının vazgeçilmezi yün kazak ve iplikler ile ilgili çok güzel bir instagram kanalı @yarnspirations

Aşağuda yer alan fotoğraflar sosyal medya’da özellikle instagram’da en çok beğeni alan  kış modası trendlerin yansıtıyor. Peki neler var bu tarzların içinde gelin hep birlikte bakalım.

Daha çok defilelerden derlediğimiz sonbahar modası hakkında ayrıntılara da 2019 sonbahar modası konumuzda bulabilirsiniz.

Bu tarz uzun paltolar ( suni yün ve çoğu maskülen tarzda )Yine 2019 yılının en çok beğenilen ve tercih edilen tarzlarından. Bu Paltoları zara mağazalarında fazlasıyla bulabilirsiniz.

Geçen Senin Kış Modası

2018 yılının kış modasında en çok beğenilen bir kaç stili burada paylaşmak istedim.

Yazar Hakkında
Toplam 5639 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Renk Modası : Bakmadan Kombin Yapma
Haute Couture Nedir?
Moda Alışverişi için İndirim Kuponları Nasıl Sağlanır?
Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara