Tüm Saç Renkleri


Zara 2019 Kaban ve Palto Modelleri

Maskülen tarzın dünya’da en çok satan moda markalarından Zara’da basit tasarımların 2019 Kaban ve palto modellerinde sıklıkla yer aldığını görüyoruz. Zara yine kendi çizgisinde ( Sade – düz ve oldukça maskülen erkeksi ) suni yün kaban ve paltolarla karşımızda. 2020 kış koleksiyonundan modelleri de yine bu konuda bulabilirsiniz. Mankenlerin uzun , zayıf ve maskülen yapıda olması da yine bu tarzın sebebi olsa gerek.

Ben açıkçası kadınsı, ince ayrıntıları olan zarif bir tarza ve modele rastlamadım. Şehirli ofis kadınlarının tercih edebileceği palto ve kaban tercihinizde Zara’nın nispeten kaliteli ürünlerini elde edebilirsiniz. Bu modeller Zara mağazalarında satılmakta.  Daha çok ürün ve detaylar için zara.com’a bakabilirsiniz.

SUNİ YÜNLÜ KABAN
499,95 TL

Özellikle hemen altta yer alan Basic Kaban modelini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Fiyatı da diğer kabanlara göre oldukça uygun (200 tl ). Tabi daha çok sonbahar ve ilkbahar aylarında giyebileceğiniz incelikte.

Zara basic kaban 2019 model
BASIC KABAN
199,95 TL

Zara markasını aslında anlatmaya gerek yok bu markanın tarzını sevenler 2019 Palto ve kaban modellerini mağazalarda da inceleyebilir.

maskülen zara kaban 2019
MASKÜLEN KABAN
669,95 TL

Özellikle aşağıdaki yün kaban’nı çok güzel bulduğumu da belirtmek istiyorum. Sizin de örgü biçimli bu şekilde Triko Kaban tercihiniz varsa bence Zara önemli bir tercih nedeni olabilir.

Yazar Hakkında
Toplam 4592 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Vücut Tipine Göre Kaban Seçimi Nasıl Yapılır?
100 En Güzel Kaban Modelleri
Kaban ve Palto Nasıl Kombinlenir?
Kadın Mont Çeşitleri Nelerdir?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara