Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Dilek İmamoğlu’nun Saç Rengi ve Stili

Bırakın Dilek İmamoğlu’nu Ekrem İmamoğlu’nu dahi bundan 5 ay öncesine kadar tanımıyorduk. Ancak bu gün Dilek İmamoğlu Türkiye’nin First Lady’si konumunda. Bu konumuzda Dilek İmamoğlu’nun Saçları saç rengi ve stili hakkında yazacağım. Daha öncesinde 29’ekim Cumhuriyet kutlamalarında giydiği siyah abiye elbisenin’de Türkiye’nin gündemine oturduğu ve maalesef bazı çevreler tarafından eleştirildiğini de hatırlatalım.

Dilek İmamoğlu’nu biz sarışın olarak tanıdık. Masmavi parlak açık gözleri ve yanık buğday teni ile sarışın olmak ona ne kadar yakışıyor tartışılır. Zira aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi küllü açık sarı saçları ile ( 10.01 – 9.1 ) yüzü son derece soluk çıkıyor. Zaten saçları zayıf ve ince telli yıpranmış saçları oldukça bakımsız.

Köpek Dünyası

Ten rengi buğday olan ve cilt alt tonu soğuk olan Dilek hanım nedense kendisine yakıştıramadığım küllü sarı – Açık sarı saç rengi tonlarını kullanmayı seviyor.

Saçları o kadar bakımsız ki hem kendisini yaşlı hem de bakımsız gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Burada da saçlarının ne kadar bakımsız, zayıf ve yıpranmış olduğunu gösteren bir başka fotoğraf. Umarım önce saç rengini değiştir sonrasında da bakımsız ve aşırı zayıflamış bu saçlarını güçlendirmek için çabalar.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5624 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Seda Güven Saç Rengi ve Modelleri
Selen Görgüzel Alkan Saç Rengi ve Modelleri
Rehber:Sarı Saç Rengi Tonları
Ombre Saç Modelleri ve Renkleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara