Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Cadılar Bayramı Makyajı

Tüm dünyada bir fenomen gün haline gelen Halloween Cadılar bayramı sadece Amerika ve Avrupa’da değil özellikle Güney Kore, Japonya ve Türkiye’de de gençler tarafından büyük bir ilgili ile kutlanıyor. 31 Ekimde pek çok gece kulübü cadılar bayramına özel partiler – etkinlikler düzenliyor. Türkiye’de parti kostümleri özellikle Cadılar bayramı için özel olarak diktiriliyor. Kıyafetler ve makyajları için günler öncesinden hazırlanmaya başlanılan bu gecede özellikle gençler arasında one night ( tek gecelik ilişkilerin) de yaygın olduğunu belirtelim.

31 Ekim cadılar bayramında partiye mi katılıyorsunuz? Cadılar bayramında korku temalı makyaj yapmadan gitmek biraz sırıtır. Sizler için en güzel, farklı ve evde yapabileceğiniz makyajları derledik. Umarım bir tanesini seçer ve gecenize renk katarsınız. Boş şans 🙂

Köpek Dünyası
Şu aralar gündem’de olan Mask Filminden esinlen güzel bir cadılar bayramı makyajı

Cadılar Bayramı için Makyaj Önerileri

Eğer profesyonel bir makyöz – makeup artist değilseniz bu konuda yer alan makyaj örneklerinin çoğunu yapamayacağınızı sanıyorum siz de anlamışsınızdır. Ancak basit teknikler ile ne yapacağınızı biliyorsanız ve özellikle örnek fotoğraflarınız varsa çok başarılı korkunç ya da hem sevimli hem de korku dolu makyajlar yapmanız mümkün olabilir.

cadilar_bayrami_makyaj-11
cadilar_bayrami_makyaj-10
cadilar_bayrami_makyaj-9
cadilar_bayrami_makyaj-8
cadilar_bayrami_makyaj-7
cadilar_bayrami_makyaj-6
cadilar_bayrami_makyaj-5
cadilar_bayrami_makyaj-4
cadilar_bayrami_makyaj-3
cadilar_bayrami_makyaj-2
cadilar_bayrami_makyaj-1
cadilar_bayrami_makyaj-12

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5626 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda
IDC Color Naked Far Paleti
2020 Yılbaşı Kombin Önerileri
Kadın Dizi Oyuncularının Ünlü Olma Aşamaları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara